UA
RU

Принц Гаррі захистив Меган Маркл від наклепу британської преси

Редагувати переклад
Принц Гаррі має намір публічно захистити свою дружину.

Принц Гаррі захистив Меган Маркл від наклепів британської преси.

Стало відомо, що герцоги Сассекські подали до суду на британське видання "Mail on Sunday". Причиною цього стало опубліковане особисте листування Меган Маркл та її батька. У ній дружина принца Гаррі представлена ​​у негативному світлі.

Тим більше, за словами герцогів, абсолютно всі слова вирвані з контексту і не відповідають дійсності. Тим самим преса порушила авторські права та конфіденційність.

Читайте також: Біллі Айліш присвятить світове турне проблемам екології

Принц зазначив, що британська преса надто уважно стежить за кожним кроком Меган Маркл після того, як вона стала членом королівської родини.

На жаль, моя дружина стала однією з жертв британської таблоїдної преси, яка веде кампанії, налаштовані проти людей, не замислюючись про наслідки. Це безжальна кампанія, яка, до того ж, посилилася за останній рік у зв'язку з вагітністю та народженням нашого сина Арчі,

- йдеться в офіційному листі.

Гаррі додав, що він утомився «мовчки дивитися» за тим, як ЗМІ кривдять його дружину. "Стояти осторонь і нічого не робити - суперечить усьому, у що ми віримо", - зазначив герцог Сассекський.

Коментарі від британського видання "Mail on Sunday" не надходили. Зазначимо, що у разі виграшу справи королівська сім'я пожертвує всі отримані гроші у Фонд боротьби з цькуванням.

Нагадаємо, закордонна преса повідомила, що Кайлі Дженнер та Тревіс Скотт взяли паузу у стосунках.

Статті на тему