Edit page title Принц Вільям розповів про модні уподобання трирічної доньки
Edit meta description Дівчинка росте справжньою модницею. Дочки Кейт Міддлтон і принца Вільяма лише три роки, але вона вже висловлює свою думку, що носить

Close edit interface
UA
RU

Принц Вільям розповів про модні уподобання трирічної доньки

Редагувати переклад
Дівчинка росте справжньою модницею.
Принц Вільям розповів про модні уподобання трирічної доньки-Фото 1

Принцеса Шарлотта. Фото: Getty Images

Дочки Кейт Міддлтон і принца Вільяма лише три роки, але вона вже висловлює свою думку, що носитиме, а що ні. Про це розповів її батько під час свого нещодавнього візиту до Ліверпуля.

Принц Вільям відвідав фабрику з виробництва популярних сумок Leather Satchel Company та зустрівся з її керівництвом, а представники компанії подарували герцогу Кембриджському три дитячі ранці з іменною вишивкою для всіх трьох дітей. Трирічній Шарлотті дістався портфель рожевого кольору.

Шарлотта прийде в захват і носитиме його не знімаючи. Навряд чи мені вдасться відібрати у неї цей подарунок», - зазначив Вільям.

Чоловік зазначив, що саме рожевий – улюблений колір його доньки. Не складно здогадатися, адже Кейт часто вбирає дівчинку у сукні цього відтінку.

Принц Вільям розповів про модні уподобання трирічної доньки-Фото 2

Принц Вільям, Кейт Міддлтон, принцеса Шарлотта та принц Джордж. Фото: Getty Images

Нагадаємо, 9 липня пройде хрещення принца Луї. Можливо, саме у рожевому ми побачимо юну модницю на наступному важливому для британської королівської сім'ї заході.

Статті на тему