Edit page title Принц Вільям розповів про батьківство та смерть матері в документальному фільмі
Edit meta description Принц Вільям поділився своїми відчуттями батьківства. Принц Вільям дав інтерв'ю та став одним із героїв документального фільму каналу BBC&he

Close edit interface
UA
RU

Принц Вільям розповів про батьківство та смерть матері в документальному фільмі

Редагувати переклад
Принц Вільям поділився своїми відчуттями батьківства.

Принц Вільям розповів про батьківство та смерть матері в документальному фільмі.

Принц Вільям дав інтерв'ю та став одним із героїв документального фільму каналу BBC One «Футбол, принц Вільям та наше психічне здоров'я». Разом з екс-футболістом Марвіном Сорделлом 37-річний спадкоємець британського престолу обговорив питання батьківства, виховання дітей та того, як змінилося життя після їх появи. 

Читайте також: Члени королівської родини, яких потрібно фолловити у Instagram

Нагадаємо, що герцоги Кембриджські виховують трьох дітей: 6-річного Джорджа, 5-річну Шарлотту та принца Луї, який у квітні відзначив другий день народження. 

Принц Вільям розповів про батьківство та смерть матері в документальному фільмі.

Принц Вільям зазначив, що батьківство і народження дітей — один із найдивовижніших моментів у його житті, але водночас і найстрашніших. Він підкреслив, що Кейт Міддлтон, його дружина, підтримує його і вони проходять через усі разом, навчаються та розвиваються. 

Принц Вільям розповів про батьківство та смерть матері в документальному фільмі.

У відповідь на розповідь футболіста Марвіна Сорделла про життя без батька принц поділився відчуттями після смерті матері та тим, як його власні діти допомогли впоратися із цією втратою. 

Коли ви пережили щось, що травмує в житті — батька не було поруч, мама померла, коли я був юний, — емоції, що травмують, можуть повернутися, але вже на іншому життєвому етапі. Той факт, що ніхто не допоможе, може бути приголомшливим. Біль втрати не можна порівняти ні з чим. Ви розумієте, що в житті мало що може спричинити такий біль. 

На момент смерті матері принцу Вільяму було 15 років, а його братові Гаррі - 13 років. Принцеса Діана загинула після автокатастрофи в Парижі у віці 36 років. 

Документальний фільм вийде 28 травня на BBC One.

Статті на тему