UA
RU

Принц Вільям став найсексуальнішим чоловіком світу серед лисих за версією New Study 

Редагувати переклад
Як на це відреагували Стенлі Хмарі та Дуейн Джонсон. 

Принц Вільям став найсексуальнішим чоловіком світу серед лисих за версією New Study - Фото 1

 

Є надія, що нещодавно набутий титул найпривабливішого чоловіка без шевелюри зможе хоч трохи підняти настрій принцу Вільяму. Після скандального інтерв'ю його молодшого брата принца Гаррі та його дружини екс-актриси Меган Маркл герцог Кембриджський пригнічений і засмучений. Марнославство - порок і смертний гріх, але часом усім нам потрібен заряд упевненості в собі. 

Принц Вільям отримав ще один титул до тих, що вже є. Дослідження показали, що 38-річного герцога Кембриджського описували як “сексуального” 17,6 мільйона разів у блогах, новинах та інших сторінках, знайдених на просторах інтернету за допомогою пошуковика Google. Про це заявило видання The Sun, яке запустило дослідження разом із фахівцями з пластичної хірургії Longevita. 

Королевич зумів обійти таких своїх конкурентів, як Майк Тайсон, Джейсон СтетхемПітбулль та Майкл Джордан, які очолили першу п'ятірку найсексуальніших лисих чоловіків. 

Дуейн "Скеля" Джонсон, Брюс Вілліс, Він Дізель, Флойд Мейвезер, Джон Траволта, а також президент Російської Федерації також потрапили до списку 

Читай також: 15-річчя бренду Elena Burenina, в основі якого лежать принципи мінімалізму та деконструкції

"У світі існує досить лисих чоловіків, на яких приємно дивитися", - розповів представник Довголіття. 

Після того, як список був опублікований, багато користувачів Інтернет-середовища вирішили поділитися своєю думкою щодо нового рейтингу у своїх облікових записах у соцмережах. 

Один із акторів, який зробив лисину своїм фірмовим знаком, однак, не зумів потрапити до списку, а тому викликав ажіотаж серед своїх шанувальників у соціальних мережах. Звичайно, йдеться про зірку "Милих кісток", "Голодних ігор" та "Супернова" Стенлі Туччі. 

«Що зробив Стенлі Хмарі, щоб заслужити таку непошану. Це несправедливе ігнорування Стенлі Хмарі”, — написав у Twitter один з користувачів. 

Інші вирішили висміяти новий рейтинг, назвавши його абсурдним. 

“День дурня лише за тиждень. Видаліть це. Ще не пізно”, - сиронізував ще один користувач. 

"Це удар нижче пояса для всіх лисих чоловіків", - заявив незгодний критик. 

 

Статті на тему