Якщо не хочеш отримувати менше акторів-чоловіків, то будь ласка, вийди геть.
У майбутньому інтерв’ю для подкастуSkimm’d від Команда кушетказіркаКуантіко» каже, що одного разу виконавчий директор сказав їй, що вона може «взяти зарплату, яка була номінальною порівняно із зарплатою чоловіків в акторському складі, або вирушити додому».
38-річна актриса стверджує, що продюсери сказали їй: Є так багато інших дівчат, які скористаються цією можливістю. Знаєш, жінки в кіно взаємозамінні».
Тоді акторка вирішила залишитися на знімальному майданчику.
“Я нічого не почала робити. Мені довелося працювати за правилами системи, бо саме так нам кажуть чинити. Якщо хочеш цю роботу, то це єдиний шлях”.
Читай також: Немає кращого місця, ніж будинок: Готується рімейк “Чарівника країни Оз” 1939 року
“Цілих 15 років я йшла до мети нарешті навчитися обстоювати свої права. Я чула розмови інших жінок, і всі ці діалоги, складені разом, допомогли мені знайти впевненість, щоб постояти за себе”.
Також Приянка Чопра розповіла, що на шляху до популярності їй довелося штовхнутися і з расизмом, і з сексизмом, і знущання.
У своїй автобіографії Приянка описує момент з дитинства, коли її власний дядько жартував над дівчинкою через те, що колір її шкіри був темнішим, ніж у інших членів сім’ї. Це, поряд із «преміальним становищем світлої шкіри в індійському суспільстві», спричинило Приянку до бажання освітлити свій відтінок шкіри, що вона почала робити у 13 років.
Пізніше, коли вона відвідувала середню школу в США, однолітки порадили їй «повернутися в свою країну», через що вона не тривалий час не могла знайти «почуття власної гідності».
У міру зростання її кінокар’єри в Індії расизм не згасав, але виникали нові проблеми. Приянка розповідає у своїй книзі, що її батько, Ашок, забороняв їй ходити на зустрічі поодинці чи вночі, щоб не допустити того, щоб вона стала жертвою тих історій, які зараз чути у рамках руху #MeToo.
“Тоді все це не мало для мене жодного сенсу. Чому ти намагаєшся відрізати мої крила? Я не твоя власність. Мені вже 18. Але тато казав, що те, що я планую робити чудово, але поки живу під його дахом, він забороняє мені ввечері виходити надвір. Зустрічі можливі були лише вдень. Або він, або мій менеджер мали бути присутніми”.
Приянка вважає, що поведінка її батька “справді захистило” її від “стільких переживань, з якими зіткнулися інші дівчатка в індустрії розваг”. За словами ПриянкиЯкщо вона сьогодні опиниться в подібній ситуації, то, мабуть, їй не вдасться швидко вирішити проблему.
«Я не вітаю те, як люди заплющують очі на те, що їм не подобається. Так багато дивовижних, сильних жінок потрапляли до подібних ситуацій, а я не можу врятувати їх. Я б не була вражена подібними пропозиціями, але я точно змогла б відповісти кривднику впевненою відмовою”.