UA
RU

Про самотність та відчуження у спільній роботі Артема Пивоварова та alyona alyona на вірш Пантелеймона Куліша

Редагувати переклад
У межах культурного проекту "Твої вірші, мої ноти" Артем Пивоваров
 та alyona alyona
 представляють спільну роботу "Люлі-люлі" на поезію Пантелеймона Куліша.

Про самотність та відчуження у спільній роботі Артема Пивоварова та alyona alyona на вірш Пантелеймона Куліша-Фото 1

Всім знайомий цей стан, коли навіть серед людей почуваєшся самотнім та чужим. Кожен з нас переживає це по-своєму. Хтось ховається від світу, поринувши у спомини, хтось шукає спокій у єднанні з природою. Цю картину можна побачити у відео. alyona alyona блукає у своїх думах, переходячи від однієї згадки до іншої, ніби з кімнати в кімнату. Артем Пивоваров — споглядач-мандрівець, а природа виступає у вигляді чистої світлої думки, за якою Артем так уважно спостерігає. Зрештою, всі ми мандрівники, що літають у власних думках і прагнуть так чи інакше заповнити душевну порожнечу.

«Робота «Люлі-люлі» відображає внутрішній світ людини, яку охопили почуття самотності та відчуження. У цьому стані зараз перебуває ледь не кожен українець, незалежно від місцезнаходження та кількості людей навколо. У такі моменти вмикається захисна реакція: хочеться закрити своє серце та загубитися у спогадах. Часом дійсно треба усамітнитися, відновити внутрішню енергію та сили, щоб згодом продовжити заповнювати соти пам’яті подіями, до яких захочеться повертатися », - Артем Пивоваров.

Про самотність та відчуження у спільній роботі Артема Пивоварова та alyona alyona на вірш Пантелеймона Куліша-Фото 2

«Часто розчарування в житті, невдачі та просто біль змушують наше серце закритися і більше нікому не довіряти. Але коли одинокість заповнює все навколо і починає давити — ми шукаємо трохи спокою та натхнення для того, щоби перезавантажитися і знову бути відкритими для нового. Взявши за основу вірш Куліша, цей момент відчаю, кожен з нас трансформував його з крапки в кому, бо ми віримо, що світло все ж таки переможе тьму.», - Alyona alyona.

* ”Твої вірші, мої ноти” – авторський культурний проєкт Артема Пивоварова. Створений задля популяризації та підтримки української культури, поетів і письменників через призму музики. Налічує пісні на твори Тараса Шевченка, Івана Франка, Михайла Старицького, Павла Тичини та інших видатних українських поетів.

Фото надала пресслужба

Читайте також: ПОВІТРЯНЕ ЗВУЧАННЯ ТА НІЖНИЙ ВОКАЛ: МІСЯЦЬ, ЯКИЙ МИ ЗНАЄМО У НОВОМУ СИНГЛІ «ЩЕ РАЗ» 

Статті на тему