UA
  RU

  Про що жінка мовчить: актриса Анастасія Пустовіт про кінофестиваль «Миколайчук Open»

  Редагувати переклад
  З 15 по 19 червня у Чернівцях триває кінофестиваль «Миколайчук Open». Програма фестивалю наповнена. Одним із найважливіших фільмів заходу стане класична стрічка Івана Миколайчука «Така тепла, така пізня осінь», де у головних ролях окрім найвидатнішого митця знялися також відомі українські акторки Галина Сулима та Наталя Сумська. Та найбільшу увагу приділяти новим українським фільмам, які через повномасштабне вторгнення росії до України, так і не вийшли у прокат. Це 10 українських стрічок, як документальних, так і ігрових. Повну програму можна знайти на офіційному сайті фестивалюОсобливе місце у програмі кінофествіалю займає повнометражний дебют Соломії Томащук "Між нами". Головну жіночу роль грає актриса Анастасія Пустовіт. Вона – головна героїня традційної рубрики Marie Claire Ukraine.

  Анастасія Пустовіт 2


  Про що сьогодні не варто говорити вголос, а про що просто не можна мовчати?

  Не можна мовчати про війну. Де б ви не були, який континент не вибрали. Війна – ось головна тема нашого сьогодення. Варто промовчати, коли хочеться захистити російських лібералів.


  Коли та з ким останнім часом вам було приємно помовчати?

  Поруч із коханим.

  Коли ви в останній собі хвалили, а за що зварили?


  Я думаю це стосується волонтерства. Почуття провини, що недостатньо роблю. Хвалю собі, коли вдається задовольнити потреби військових, зробити неможливе для них.

  Ѓазвіть найРерасивіу СЂС–С‡ С– СЗРѕРјСѓ РІРё С—С— такоя вважаєте ?

  Щасливі діти. Тому що я побачила їх заляканими.  Яким талантом вам би дуже хотілося володіти?

  Лікувати людей доторком руки. Або стати щитом, який може захистити від уламків і куль. Я б могла рятувати людей.


  Якби ви могли залишити тільки одне спогад, щоб це було?

  Про війну. Не дай Боже забути.

  Анастасія Пустовіт


  СРРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРСРРРСРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРРСРРРРРРРРСРРСРРРРРСРРСРРРСРРСРРСРРРСРРСРРРСРРСРРРСРРСРРСРРРСРРСРРРѓРѓСѓРЈРѓРѓСѓСѓСћРѓРѓРѓСѓСѓРѓРѓСѓСѓ ?

  Чоловікам пасують розум та відповідальність. Жінкам не личити дурість та безвідповідальність. Розум — це взагалі, риса, потрібна для обох статей.

  Якби вам довелося собі порівняти із алкогольним напоєм чи коктейлем. Ви який?

  Домашня хріновуха. Бо різка.

  До якого поради мами ви не дослухалися, і наразі жалкуєте про це?

  Не жалкую про жодну. Роблю висновки. Мої дії — лише моя відповідальність.

  Зовнішність якого визнаного красеня завжди здавалася вам перебільшеною? І, наоборот, хто з чоловіків із невиразною зовнішністю видається вам дуже привабливим?

  Складне питання. Я не оцінюю чоловіків-акторів за зовнішністю. Ставлення до професії, для мене це головне. Один із прекрасних її представників – це Хоакін Фенікс. У ньому зовнішність чудово уживається з талантом та самовіддачею.

  Чим гахне щастС?

  Свіжозвареною розчинною кавою та свіжими круасанами.

  Фото надала пресслужба

  Читайте також: ЛАРИСА ДЕНИСЕНКО, ПИСАННЯ ТА ГРОМАДСЬКА АКТИВІСТКА: «НАСИЛЬНИЦЬКА ДЕПОРТАЦІЯ ДОРОСЛИХ І ДІТЕЙ НА ТЕРИТОРІЮ РФ, НАСИЛЬНИЦЬКА РУСИФІКАЦІЯ — ЦЕ ЗГВАЛТУВАННЯ

  Статті на тему