Edit page title Заради фільму: Том Круз стрибнув із парашутом із висоти 7 кілометрів
Edit meta description У Мережі з'явилося відео зі зйомок "Місія нездійсненна 6: Наслідки". Творці фільму представили ролик, у якому зняли Тома Круза в

Close edit interface
UA
RU

Заради фільму: Том Круз стрибнув із парашутом із висоти 7 кілометрів

Редагувати переклад
У Мережі з'явилося відео зі зйомок "Місія нездійсненна 6: Наслідки".
Заради фільму: Том Круз стрибнув із парашутом з висоти 7 кілометрів-Фото 1

«Місія нездійсненна 6: Наслідки». Фото: imdb.com

Творці фільму представили ролик, у якому зняли Тома Круза під час небезпечного трюку. Актор стрибав із парашутом із висоти понад сім кілометрів. У ролику розповідається про підготовку до зйомки цієї сцени та про те, як проводилася сама зйомка.

Читайте також: КРАЩІ ФІЛЬМИ З ТОМОМ КРУЗОМ

Раніше стало відомо, що Крузу довелося виконати 106 стрибків із парашутом, щоб зняти одну з ключових сцен тривалістю лише кілька хвилин. Разом з актором із літака вистрибував професійний спортсмен із камерою, закріпленою на шоломі. У завдання обох входила синхронізація польоту таким чином, щоб оператор міг відобразити всі дії Круза.

Режисер картини Крістофер МакКуоррі розповів в одному з інтерв'ю, що знімальне «вікно» становило лише три хвилини, оскільки за його задумом епізод мав зніматися на заході сонця.

Ми завжди знали, що Том може зробити набагато більше, ніж ми можемо дозволити йому без ризику вбити його», — сказав МакКуоррі.

Нагадаємо, фільм «Місія нездійсненна 6: Наслідки» вийде у липні 2018 року. 

Статті на тему