UA
RU

Розлучення по-американськи: Дженніфер Гарнер розійшлася з бойфрендом після 2 років стосунків

Редагувати переклад

ЗМІ дізналися причину, через яку пора вирішила припинити роман. 

Розлучення по-американськи: Дженніфер Гарнер розійшлася з бойфрендом після 2 років стосунків-Фото 1

У спільноті голлівудських зірок днями сталася подія, яка змусила засмутитися абсолютно всіх. Актриса Дженніфер Гарнер оголосила про те, що її перші серйозні стосунки після розлучення з Беном Аффлеком добігли кінця. Зірка припинила роман із головним виконавчим директором компанії CaliGroup Джоном Міллером. Таке рішення акторки здалося багатьом не просто несподіваним, а навіть дивним. Два роки нових стосунків Дженніфер Гарнер здавались безперервною казкою, а закохані виглядали справді щасливими. Причина розставання power-couple виявилася досить прозаїчною. 

Розлучення по-американськи: Дженніфер Гарнер розійшлася з бойфрендом після 2 років стосунків-Фото 2

Все ще невідомо, коли саме протягом цього року пара вирішила розлучитись, але факт залишається фактом. Анонімне джерело з близького кола друзів Гарнер повідомило, що Дженніфер просто не була готова до серйозних стосунків. Потрібно віддати належне Міллеру, адже він наполягав на повноцінній традиційній сім'ї, початок якої має бути покладено саме із шлюбу. Гарнер не змогла подолати своїх внутрішніх сумнівів, і пара розлучилася на дружній ноті. 

У січні 2019 року розваги Сьогодні ввечері повідомив, що стосунки в парі, яка ніколи не розмовляла про своє романтичне життя, стали серйознішими. 

“Джен пощастило зустріти Джона, які стосунки стають лише міцніше. Вони хотіли просуватися повільно, крок за кроком, але з часом і зміцненням їхніх почуттів, обидва почуваються неймовірно щасливими”.  

Розлучення по-американськи: Дженніфер Гарнер розійшлася з бойфрендом після 2 років стосунків-Фото 3

Читай також: Кемерон Діас вперше назвала причини завершення кар'єри

Джерело також повідомило, що Джон почувається дуже комфортно у спілкуванні з дітьми Дженніфер, тому часто гості в їхньому домі, грає з ними в настільні ігри — поводиться як типовий батько. Також повідомлялося, що Гарнер набагато щасливіший з Міллером, ніж був з Аффлеком. У них збігаються погляди на здоровий спосіб життя, вони воліють намагатися правильно, займатися спортом — здавалося, що немає нічого, що може зруйнувати таку міцну пару. 

Новини про розрив стосунків Гарнер та Міллера просочилися в пресу після того, як акторка була помічена на фото папараці, яка відпочиває на пляжі зі своїм другом Бредлі Купером. Зірка "Афери по-американськи" та Дженніфер є близькими друзями протягом ось уже багатьох років. 

Статті на тему