UA
  RU

  Чутки, що розгорілися: Актори серіалу “Ейфорія” натякнули на реальні відносини 

  Редагувати переклад

  Втім, поцілунок на камеру ще не можна вважати доказом романтичного кохання. 

  Досить часто екранні відносини стають чимось реальнішим. Скільки було випадків, коли закохані у фільмі після закінчення зйомок розуміли, що більше не можуть існувати один без одного і починали будувати роман поза камерами. Багато фанатів серіалу “Ейфорія” вважають, що саме так сталося з Хантер Шефер та Домініком Файком. Молоді люди не спростовують плітки про те, що вони зустрічаються, а тільки посилюють ситуацію, дражнячи шанувальників обіймами, спільними вечерями і навіть поцілунками. 

  Чутки, що розгорілися: Актори серіалу “Ейфорія” натякнули на реальні відносини -Фото 1

  Так, 26-річний Файк, який приєднався до акторського складу “Ейфорії” у другому сезоні, опублікував у сторіз фото з 22-річною Шефер. Незважаючи на те, що дні народження акторів 30 та 31 грудня вже давно минули, чомусь відзначити свято хлопці вирішили лише зараз. 

  "З Днем народження. З днем ​​народження”, - написав актор та виконавець. Пара була сфотографована на тлі шоколадного торта, доповненого морозивом і шоколадним соусом, а самі імовірно закохані мило цілувалися на камеру. 

  Образи знаменитостей повністю відповідали стилю, який віддають перевагу їхнім персонажам “Ейфорії”. Можливо, не лише вміст гардеробів цих двох співпадає з деталями серіалу. 

  Читай також: Брітні Спірс оголосила про перший проект за 5 років тиші  

  Досить демонстративний пост з'явився після того, як у Мережі почали циркулювати чутки про те, що Шефер та Файк зустрічаються. Всьому виною фото папараці, на яких колеги були помічені тими, хто тримається за руку і разом вечеряють.

  Чутки, що розгорілися: Актори серіалу “Ейфорія” натякнули на реальні відносини -Фото 2
   

  Збіг це чи ні, але новини про потенційний позаекранний роман з'явилися через кілька тижнів після того, як герої Файка та Шефер у “Ейфорії” самі вступили у сексуальні стосунки. 

  У рамках шоу героїня Хантер — Джулс зустрічається із залежною Ру, яку зображує Зендайя, але у другому сезоні їхні стосунки стають набагато складнішими, коли в роман втручається третя сторона. Нею виявляється Елліот - персонаж Домінік Файка, які товаришує з парою, і, здається, ніяк не може визначитися, яка з двох дівчат йому подобається більше. І поки Ру більше приділяє уваги забороненим речовинам, Елліот та Джулс вирішили вивести свої стосунки на новий рівень за спиною у Ру. 

  Чутки, що розгорілися: Актори серіалу “Ейфорія” натякнули на реальні відносини -Фото 3

  Незважаючи на те, що герої "Ейфорії" люблять тримати в секреті навіть найдрібніші подробиці, Шефер і Файк у житті надходять зовсім не так. Проте, чи є між акторами щирі почуття, то допоможе розібратися лише час. 

   

  Статті на тему