UA
RU

Скандал #oscarsowhite став основною темою церемонії "Оскар"

Редагувати переклад

Нещодавній скандал, пов'язаний із відсутністю темношкірих номінантів на премію «Оскар», не замовчували під час церемонії. Більше того, організатори зважилися на сміливий крок, зробивши із спірної теми привід для багатьох жартів.

88-а щорічна премія Оскар - Шоу

Ведучий церемонії Кріс Рок, що з'явився на сцені, гроза перекладачів, присвятив цілу промову проблемі темношкірих номінацій. Як і належить коміку, Кріс обіграв проблему у властивій йому саркастичній манері. Треба сказати, що жарти ведучого пішли «на ура» і неодноразово викликали схвальний регіт у залі. Рок згадав, що йому пропонували бойкотувати церемонію, проте, за словами коміка, «безробітному безглуздо відмовлятися від пропозиції попрацювати».

Читайте також: Про складні стосунки «Оскара» з номінантами і не лише

У перерві між нагородженнями організатори церемонії продемонстрували, як би виглядали фільми-номінанти за участю темношкірих акторів. Підбірка була майстерно змонтована і взяті за основу моменти відрізнялися від оригіналів лише дією у кадрі темношкірих акторів. Подивимося, як сьогодні відреагують на це представники розових меншин!

Фото: Gettyimages

Статті на тему