UA
RU

Реакція Кім Кардаш'ян на нові стосунки Каньє Веста 

Редагувати переклад
Як насправді почувається телезірка після того, як стало відомо, що її екс зустрічається з моделлю – Іриною Шейк. 

Кім Кардаш'ян вже в курсі чуток про новий роман Каньє Веста та Ірини Шейк? 

Джерело повідомило виданню E!News про те, що хоча зірка реаліті-шоу знає про плітки, вона не приділяє їм занадто багато уваги.  

«Ким чула чутки про Канью та Ірину Шейк, і вона зовсім не проти», — поділився інсайдер. "Якщо це не вплине на її дітей, вона не проти, якщо Каньє зустрічатиметься з іншою жінкою". 

Інший інсайдер погодився з цією заявою, зазначивши: «Ірина та Кім не знають один одного, тому для Кім це не важливий фактор. Вона не заперечуватиме, якщо Каньє почне зустрічатися з будь-ким». 

В останні кілька тижнів репер та модель провокували чутки про свої можливі стосунки. І згідно з фотографіями, опублікованими DailyMail.com, дует нещодавно був помічений на відпочинку в Провансі, Франція. 

Каньє та Ірина знають один одного багато років. Вона не лише брала участь у його показі на Тижні моди в Парижі у 2012 році, але також була згадана у його пісні «Christian Dior Denim Flow» та з'явилася у його музичному кліпі «Power» у 2010 році. 

«Це було зворушливе мистецтво, і було дуже весело працювати з Каньє, тому що він великий художник, але також і велика людина», - розповіла Ірина в інтерв'ю журналу The Wall Street Journal Speakeasy 2011 року про свою знаменну роль камео.  

Реакція Кім Кардаш'ян на нові відносини Каньє Веста Фото 1

"Я грав роль ангела, але здавалася більше дияволом". 

Ірина раніше полягала у стосунках із Бредлі Купером. Зірка подіуму та актор, які мають 4-річну доньку Леа, розлучилися у 2019 році після як мінімум чотирьох років спільного життя. 

Що ж до Каньє, він одружився з Кімом у 2014 році, проте магнат у сфері краси з її брендом KKW подала на розлучення у лютому після майже семи років шлюбу. Вони мають четверо дітей. 

Читай також: Холлі Беррі опублікувала новий пляжний знімок – трендовий літній образ 

Буквально кілька днів тому Кім опублікувала спільну фотографію Каньє та їхніх дітей на честь його 44-го дня народження за підписом: «З днем ​​народження. Люблю тебе на все життя!  

“У нього має бути дружина, яка підтримуватиме кожне його рішення, яка скрізь подорожуватиме з ним і робитиме все те, що я не можу. Я почуваюся невдахою — адже це третє розлучення. Почуваюся лузером”, — емоційно заявила Кім Кардаш'ян в ефірі однойменного шоу.  

Реакція Кім Кардаш'ян на нові відносини Каньє Веста Фото 2

Джерело, наближене до Кім, повідомило, що Кардаш'ян однозначно вирішила рухатися далі. Також анонім додав, що іноді їй справді буває сумно, коли вона думає, що її чотирьом дітям доведеться жити без батька. 

«Вона намагається забути про все, і сфокусуватися на собі, дітях та планах на майбутнє. Кім знає, що все на краще, і зараз вона і Каньє ніяк не комунікують”. 

Що ж до особистого життя зірки, то інший інсайдер розповів, що на даний момент Кім ні з ким не зустрічається. 

“Вона нікуди не поспішає. Її пріоритети – діти і намагатися бути чудовою мамою”. 

Статті на тему