UA
  RU

  Ребел Вілсон пояснила, як змінилося ставлення до неї після схуднення 

  Редагувати переклад
  Драматична втрата ваги американської актриси ніяк не змінила її ставлення до себе, але змінила думку оточуючих. 

  Ребел Вілсон пояснила, як змінилося ставлення до неї після схуднення.

  Ребел Вілсон, відома комедійна актриса, завжди відрізнялася особливо пишними формами, які виграшно виглядали у контексті образів її знакових героїнь. Проте, на початку минулого року дівчина вирішила всерйоз взятися за своє здоров'я і почала активно скидати вагу. Вона консультувалася з лікарями, дієтологами, відвідувала СПА-курорти та ретрити, а також активно займалася активними видами спорту. І ось, через рік Ребел нарешті досягла ідеальної ваги, а також на шляху до своєї зміни зустріло кохання. Тепер акторка каже, як саме схуднення вплинуло на ставлення інших людей до неї. 

  Як повідомляє видання la Великобританія Незалежний нещодавно в ефірі австралійського подкасту Ребел розповіла, як саме люди ставляться до неї зараз — коли вона втратила майже половину своєї оригінальної ваги. 

  “Мені подобається думати, що я виглядала добре у будь-якій вазі – я завжди була досить впевненою у собі. Але не подумайте, що якщо тоді я була впевнена, то зараз стала супервпевненою в собі. Цікаво те, як стали ставитись до мене люди. Іноді, коли ти великий, то люди можуть навіть не подивитись на тебе двічі”.

  Читати також: Актриса "Бріджертонів" згадала, як їй довелося грати Меган Маркл 

  Суперзірка також наголосила, що тепер люди пропонують їй донести покупки до машини, притримують двері. 40-річна акторка задумалася, невже це саме те, що відчувають інші люди постійно? 

  Вілсон додала, що увага, яка привертає її вигляд, все ще збиває її з пантелику. "Коли у світі стільки всього відбувається, мабуть, людей захоплюють подібні трансформації тіла". 

  Нагадуємо, що Вілсон у листопаді 2019 року поставила собі за мету важити 165 фунтів (75 кг), і назвала наступний рік особисто для себе "роком здоров'я". Хоча йшлося, за словами Ребел, не так про цифру на терезах, як про здоров'я. 

  Статті на тему