UA
RU

Ребел Вілсон пояснила, чому її команда була проти радикального схуднення 

Редагувати переклад
Менеджери актриси були згодні з рішенням дівчини оздоровитися. 

Ребел Вілсон пояснила, чому її команда була проти радикального схуднення.

Ребел Вілсон розповіла, чому її власна команда голосувала проти схуднення на 30 кг. 

“Насправді я отримала багато непорозуміння з боку власної команди з Голлівуду. Я сказала їм, що збираюся оголосити рік здоров'я і трансформуватися у фізичному плані, тим самим змінивши життя. Вони спитали, навіщо мені це потрібно. В їхніх очах я була забавною товстункою, яка заробляла мільйони доларів саме завдяки своїй комплекції”, - розповіла Ребел та інтерв'ю для BBC. 

Проте сама Вілсон розуміла, що вона хоче змінити свої стосунки з їжею. Актриса зазначила, що, незважаючи на те, що їй було комфортно перебувати у своїй вазі, вона знала, що її харчові звички досить проблематичні. 

«Глибоко всередині я знала, що харчова поведінка, яка багато в чому залежала від мого емоційного стану, є неправильною. Мені не потрібно було відро морозива щоночі, але те, як я намагалася заглушити емоції за допомогою їжі, було не найздоровішим рішенням. За своєю природою я не артистка, але мені доводилося виступати щодня, і робила я це під тиском та внутрішнім стресом”. 

Вілсон розповіла, що вона розуміє, чому публіка "одержима" її втратою ваги, вказавши на деякі особливості трансформації Опри Вінфрі. 

«Опра – одна з моїх героїнь. Вона безперечно боролася з проблемами харчового характеру, і я завжди дивилася епізоди, в яких вона говорила про це”. 

Також актриса розповіла, що її рішення сфокусуватись на здоров'ї було пов'язане з тим, що дівчина хотіла підвищити свої шанси на вагітність. 

Ребел Вілсон пояснила, чому її команда була проти радикального схуднення.

Читай також: Муза дизайнера Івана Фролова у новій колекції бренду Los Angeles Collection

«Спочатку я почала шукати препарати, які підвищують родючість, але мій лікар сказав, що у мене буде набагато більше шансів, якщо я здоровіший». 

Спочатку Вілсон навіть образилася на лікаря через те, що він припустив, що їй потрібно схуднути, адже до цього вона сама вважала себе досить здоровою. Втім, через кілька днів роздумів акторка зрозуміла, що їй потрібно змінити себе, щоб у неї з'явився шанс мати сім'ю. 

«Саме так усе й почалося. Втрати я значну частину маси тіла, я б змогла заморозити свої яйцеклітини, і вони були б кращої якості. Я думала навіть не про себе, а про майбутні міні-я”. 

Про свої проблеми Вілсон розповіла у травні в інстаграмі, написавши, що вона розуміє всіх жінок, які страждають через безпліддя. Втім, актриса пояснила, що вона вважає саме всесвіт відповідальним за все, що відбувається в наших життях, а тому треба завжди сподіватися на краще. 

На даний момент Ребел Уілсон самотня і щаслива. З часу закінчення свого "року здоров'я" актриса постійно з'являється на світських заходах, позує в розкішних образах і почувається як ніколи красивою. 

Статті на тему