UA
RU

Ребел Вілсон показала, як позбавляється останніх двох кілограм зайвої ваги 

Редагувати переклад
Заповітна мрія та мета року відомої комедіантки майже досягнуто. 
Ребел Уілсон показала, як позбавляється останніх двох кілограм зайвої ваги -Фото 1

Популярна американська актриса та одна з найкращих у жанрі комедії Ребел Уілсон не звикла здаватися на півдорозі. Втім, як не доводити задумане остаточно. Саме тому свій "рік здоров'я" дівчина закінчує навіть із невеликим запасом. 

Рівно рік тому оздоровлення свого тіла та боротьбу із зайвими кілограмами Ребел початку в елітній клініці детокс-напрямки VivaMayr, розташована в Австрії. І ось зірка "Ідеального голосу" через 12 місяців битви за право бути стрункою і подобається собі вона знову купує путівку до оздоровчого центру. 40-річна красуня сподівається, що саме там вона зможе скинути останні кіло, та побачити на терезах цифру в 75 кілограм.  

“Я повернулася, тому що 2021 рік віщує бути неймовірно зайнятим. Проект слідує за проектом, тому я знову приїхала до VivaMayr”, – розповідає головна героїня американської комедійної сцени. Також жінка зізналася, що вона сподівається “розігнати імунну систему, і нарешті скинути останні два кілограми.  

Ребел Уілсон показала, як позбавляється останніх двох кілограм зайвої ваги -Фото 2

За останні шість днів Вілсон відвідала безліч оздоровчих активностей, серед яких басейн, парна та плавання в човнах по озеру. 

Читай також: Нитки долі: Наймодніша сукня зими 2020/21 - актуальні фасони "плетеного" образу

"Насолоджуюся вранці, прогулюючись доріжками дивовижного @vivamayraltaussee", - додала Ребел пост у свій Інстаграм-акаунт. “Закінчую свій рік здоров'я у тому місці, що дав мені зрозуміти, що треба братися за серйозну роботу”. 

Нагадуємо, що вперше Вілсон відвідала медичний центр в Австрії в 2019 році, і виявилася задоволеною результатами. Як повідомляє видання ЛЮДИ Джерело, наближене до актриси, саме в стінах детокс-курорту вона познайомилася з дієтою Майєра, яка легка в основу її плану схуднення. Після того, як у 2020 році Ребел вирішила серйозніше ставитись до свого здоров'я, вона знову згадала про меню правильного харчування. 

Метод Майєра був придуманий доктором Францем Ксавером Майєром, австрійським лікарем, майже сто років тому. Використовуючи філософію Майєра, центр переглядає дієти своїх клієнтів, закликаючи їх відмовлятися від перекушування, скоротити споживання глютену та молочних продуктів та змінити спосіб пережовування їжі.  

Ребел Уілсон показала, як позбавляється останніх двох кілограм зайвої ваги -Фото 3

План орієнтований на цілісні продукти з високим вмістом лугу, такі як овочі, свіжа риба та йогурт із овечого молока.  

«Це підхід, який усуває харчову непереносимість, знижує рівень цукру, заохочує повільне вживання цілісних продуктів, зміцнює імунну систему та зменшує запалення», — сказало джерело, близьке до Вілсона.  

Актриса також активізувала свої тренування і тепер займається з тренером до шести разів на тиждень і часто гуляє. Незважаючи на те, що вона поставила собі за мету за вагою, Вілсон раніше говорила журналу ЛЮДИ, Що вона більше зосереджується на тому, щоб почуватися здоровіше.  

"Ви ніколи не хочете, щоб йшлося про число, тому що насправді справа не в цьому", - сказала вона. «Йдеться про те, що я робив деякі нездорові речі зі своїм тілом, і я просто хотів змінити його і стати здоровішою людиною». 

Статті на тему