UA
  RU

  Режим Вікторії Бекхем: «Зазвичай я встаю о 5:30 та йду до зали»

  Редагувати переклад

  Вікторія Бекхем у рамках презентації нової лінійки косметики розповіла про свій бьюті-режим.


  Вікторія Бекхем

  Багатодітна мама та дизайнер анонсувала другу колекцію, Створену в колаборації з Estee Lauder – 18 продуктів, натхнених улюбленими містами Вікторії. 


  «Для мене важливо не повторювати те, що вже роблять інші, – розповіла Бекхем. – Йдеться про новизну та свіжість і про ті ключові продукти, які кожна жінка повинна мати у сумці для макіяжу. Днями я пройшлася duty-free – і все виглядало однаково. Я ж хотіла створити дійсно особливі засоби, які до того ж і чудово виглядають на туалетному столику. Ви повинні пишатися тим, що маєте. Сподіваюся, це допоможе людям відчути себе вродливими».

  Сім'я Бекхем

  Також екс-солістка Spice Girls розповіла простий секрет, як встигати робити кар'єру та проводити час із сім'єю. Вікторія прокидається зі сходом сонця: «Зазвичай я встаю о 5:30-5:45 та йду до зали. Там я проводжу півтори-дві години, після чого зустрічаю своїх дітей. Якщо ви працюєте і у вас є діти, то залишається дуже мало часу, щоб піклуватися про себе, тому важливо правильно його використовувати, щоб розслабитися, навіть якщо це всього 10-15 хвилин, коли ви лежите з маскою на обличчі, читаючи книгу».


  За її власним визнанням, вдома вона не носить макіяж, а лише змішує крем Morning Aura з тонуючим зволожуючим кремом. Новинка, кремовий блиск Aura Gloss, встигла полюбитися 5-річній доньці Бекхем Харпер: «Я іноді дозволяю наносити їй як бальзам для губ. Вона любить грати з макіяжем, як роблять усі маленькі дівчатка».

  Статті по темі:

  ЗОЇ КРАВИЦЬ СТАЛА ОБЛИЧЧЯМ YSL BEAUTÉ  ПРИМА-БАЛЕРИНА СТАЛА ОБЛИЧЧЯМ БРЕНДУ ESTÉE LAUDER

  РІАННА ОГОЛОШИЛА ПРО ВИХОД ЛІНІЙКИ КОСМЕТИКИ FENTY BEAUTY


  Статті на тему