UA
  RU

  Режиссер “007. Не час вмирати” Кері Фукунага завітав до Києва

  Редагувати переклад

  Що робив відомий режиссер в Україні?


  Деякі знаменитості планують візити до України, незважаючи на воєнний стан та загрозу життю. Режисер останнього “Джеймса Бонда” Кері Фукунага завітав до України спочатку до Львова, а потім до Києва.

  Режисер “007. Не час вмирати” Кері Фукунага завітав до Києва-Фото 1

  Instagram/@cary_fukunaga

  Режисер підтримує Україну майже з першого дня війни, спочатку він опублікував у сторіс відео, де люди голими руками зупиняли колону російських танків у Корюківці Чернігівської області. Потім Фукунага вирішивши на власні очі побачити, яка ситуація на нашій землі та приїхав спочатку на Захід України, до Львова, де відвідав волонтерський центр та поспілкувався з переселенцями, а потім відправився до столиці України. 


  У Києві Кері Фукунага приєднався до організації World Central Kitchen, яка забезпечує їжею людей у ​​гарячих точках. Заснована ця організація була у 2010 році шеф-кухарем Хосе Андресом.

  Читайте також: Кіна не буде: опубліковано список культурних інституцій, які припинили свою діяльність у росії

  Всі свої пересування та діяльність іменитий режисер публікує в Інстаграм, даючи можливість своїм підписникам побачити, що насправді відбувається навколо. Також на своїй сторінці він викладає фото та історії з українцями, які зустрічаються йому на шляху.


  Статті на тему