Edit page title Режисер "Даласського клубу покупців" Жан-Марк Валле помер у віці 58 років 
Edit meta description Режисер "Даласького клубу покупців" Жан-Марк Валле помер у віці 58 років - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Режисер "Даласського клубу покупців" Жан-Марк Валле помер у віці 58 років 

Серіал "Велика маленька брехня" принесла творцю статуетку "Еммі". 

Представник уславленого режисера Бамбл Уорд оголосив, що Валле несподіваного помер на вихідних у своєму будиночку у передмісті канадського Квебеку. Причини смерті залишаються нез'ясованими.  

Що ж до творчості Валлі, то колеги та актори цінували його за натуралістичний підхід до створення кінематографічного продукту, а також за вірність собі. Так, за останнє десятиліття Жан-Марк Валле не зраджував своєї любові до роботи з Різ Уізерспун, Ніколь Кідман, Емі Адамс та Джейком Джилленхолом.  

Саме Валле є режисером таких фільмів як “Дика” (2014), “Руйнування” (2015), “Кафе де Флер” (2011), а також серіалів: “Велика маленька брехня” (2017) та “Гострі предмети” (2018) . 

Перша популярність до Валли прийшла в 2009 році, коли він зрежисував фільм “Молода Вікторія” з Емілі Блант у ролі королеви Вікторії, який розповідав про шлях становлення молодої та недосвідченої дівчини, яка несподівано набула державних повноважень.  

Режисер "Даласського клубу покупців" Жан-Марк Валле помер у віці 58 років - Фото 1

(Photo by Venturelli/WireImage)

Проте, справжній прорив Жан-Марку Валле принесла кінострічка "Даласький клуб покупців" (2013) з Меттью Макконахі у головній ролі. За фільм про просте електрику, у якого виявився не лише СНІД, а й незворотна воля до життя, Валле отримав 6 номінацій на “Оскар”. 

Читай також: Неможливо забути: Єлизавета II згадала принца Філіпа у різдвяному мовленні 

Канадський режисер часто використовував природне освітлення та ручні камери, а також надавав акторам можливість імпровізувати та вільно рухатися по локації. Саме так було знято фільм "Дика" - біографічна історія жінки, що вирушила в одиночний похід ризикованим маршрутом.  

«Вони можуть рухатися так, як вважають за потрібне. Це наголошує на важливості історії, емоцій, персонажів. Я намагаюся не радити занадто багато. Я не хочу скорочувати виступи. Часто режисери і я в тому числі вважають локації недостатньо хорошими, але це життя все цілком реалістичне”, — розповідав про свою техніку роботи Валле у 2014 році. 

Для того, щоб створити перший сезон сенсаційного серіалу "Велика маленька брехня", у 2017 році Жан-Марк Валле знову взявся за спільну роботу з Різ Уізерспун. Схоже, він вчинив і з Емі Адамс, коли знову зустрівся з нею на знімальному майданчику екранізації роману Гілліан Флінн - "Гострые предмети" у 2018 році. За обидва серіали Валле отримав премії Гільдії режисерів Америки. 

 

Статті на тему