UA
  RU

  Режисер Девід Лінч написав листа з порадами Дональду Трампу

  Редагувати переклад
  Скандальний лист творець серіалу "Твін Пікс" розмістив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.
  Режисер Девід Лінч написав листа з порадами Дональду Трампу-Фото 1

  Девід Лінч. Фото: Getty Images

  "Містер президент, пише вам Девід Лінч ..." - так починався лист адресований Трампу. Режисер запропонував президенту США змінити політичний курс, після чого, за словами режисера, "ваша душа заспіває".

  Читайте також: ДИЗАЙНЕРИ ПЕРЕДІЛЮЮТЬ СКАНДАЛЬНУ КУРТКУ МЕЛАНІЇ ТРАМП

  Все почалося з інтерв'ю Девіда Лінча, яке дав британському виданню The Guardian до виходу своєї книги Room To Dream. У матеріалі Девід обговорював свої чотири шлюби, реінкарнацію та також свої політичні погляди.

  Він може потрапити в історію як один із найбільших президентів, бо встиг стільки всього зруйнувати. Ніхто не може протистояти йому розумними способами. Наші так звані лідери зовсім не можуть вести країну вперед, нічого не можуть зробити. Трамп показав нам, що вони як діти», - заявив тоді Лінч про президента.

  Перша фраза про «найбільшого президента» миттєво розлетілася інтернетом. Більше того, її у своєму Twitter згадав сам Трамп, мабуть, порахувавши слова Лінча компліментом. Але режисер поспішив переконати президента за допомогою листа: 

  Я бачу, що ви витвітнули статтю із заголовком про найбільшого президента. Я хотів би просто посидіти з вами та поговорити. Ця цитата, яка розлетілася всюди, була висмикнута з контексту і потребує пояснення. На жаль, якщо ви продовжите поводитися в тій же манері, що й раніше, ви не матимете шансу залишитися в історії як найбільший президент. І це буде дуже сумно, як для вас, так і для всієї країни. Ви викликаєте страждання та розлад».

  Але режисер все ще не втрачає надії:

  Ще не пізно повернути корабель назад у бік світлого майбутнього для всіх нас. Ви можете поєднати країну. Ваша душа заспіває. Від чуйного й розумного керівництва ніхто не програє — лише виграють. Я сподіваюся, ви подумаєте про це і прийміть мої слова до уваги. Вам потрібно лише ставитися до всіх людей так, як ви б хотіли, щоб вони ставилися до вас. Щиро ваш, Девід Лінч».

  Президент США поки що ніяк не прокоментував цей відвертий лист.

  Статті на тему