UA
  RU

  Результат на обличчя: Приянка Чопра показала перші знімки себе у ролі мами

  Редагувати переклад

  Вже минуло два тижні з моменту народження первістка Пріянкі Чопри та Ніка Джонаса.


  Для кожної жінки материнство проходить по-різному: хтось не може прийти до тями і повноцінно відпочити, а хтось воістину насолоджуватися появою нового члена сім'ї. Схоже, що Приянка Чопра входить до другої категорії людей, оскільки вчора вона виклала фотографії у себе на сторінці в Інстаграм, де вона виглядає чудово та свіжо.

  Результат на обличчя: Приянка Чопра показала перші знімки себе у ролі мами-Фото 1

  Instagram/@priyankachopra

  Боллівудська актриса підписала свою публікацію: "Освітлення здається правильним", і, дійсно, сонячні промені чудово підкреслюють здорове і відпочившее обличчя Приянки на селфі, що для багатьох молодих матерів недозволена розкіш. Цим, мабуть Чопра хотіла сказати, що незважаючи на те, що її з Ніком дитині всього кілька тижнів, вона все одно добре виглядає і зовсім не втомлюється. Можливо, грає роль ще той момент, що знаменитість народжувала не самостійно, а користувалася послугами сурогатною матері. Цей критерій також може вплинути на зовнішній вигляд, тому що всім нам відомо, що природні пологи неабияк вибивають фізично та морально.


  Нагадаємо, що 21 січня Приянка Чопра та Нік Джонас стали батьками – у них народився первісток за допомогою сурогатного материнства. У своїх акаунтах у соціальних мережах пара поділилася цією чудовою новиною і попросили дотримуватися кордонів щодо їхньої сім'ї: “Ми дуже раді підтвердити, що у нас народилася дитина через сурогатне материнство. Ми з повагою просимо про конфіденційність під час цієї особливої ​​події. Це період, коли ми зосереджуємось на нашій сім'ї”, – йдеться у заяві.

  Джерело, наближене до пари, також повідомило, що Нік і Приянка вже були готові до виховання дітей, тому поява малюка не стала для них сильним потрясінням.

  Це щасливий час для всіх. Нік і Приянка безперечно готові до цього нового виклику у своєму житті. Це те, чого вони обоє хотіли. Зараз настав їхній час і вони, якнайбільше, готові виховати дитину. 


  - Каже джерело виданню People.

  Тепер сім'я Джонасів поповнилася ще однією дитиною і відтепер сімейні свята будуть галасливішими і веселішими. У них вже є 5-річна Валентина Анджеліна та 7-річна Ален Роуз – дочки Кевіна Джонаса та однорічна Вілле – первісток Джо Джонаса та Софі Тернер.

  Читайте також: Звинувачений у насильстві та аб'юзі Шайа Лабаф готується стати батьком   Нагадаємо, що Приянка та Нік, які у грудні відсвяткували третю річницю весілля, не соромилися говорити про своє бажання створити сім'ю. Минулого року пара розповіла про свою мрію мати стільки дітей, скільки потрібно для «команди з крикету». 

  Статті на тему