UA
RU

Ріанна зробить масштабний внесок у боротьбу зі зміною клімату

Редагувати переклад

Співачка планує внести значну суму до фондів боротьби зі зміною клімату.

Ріанна не лише успішна та знаменита, а ще й соціально відповідальна. Співачка та магнат Fenty Beauty виділить 15 мільйонів доларів США в організації, які займаються кліматичними проблемами у Сполучених Штатах та Карибському регіоні.

Свої соціально-екологічні зобов'язання вона виконує за допомогою Фонду Клари Лайонел, який Ріанна започаткувала у 2012 році для фінансування новаторської освіти, а також для допомоги у надзвичайних ситуаціях. Співачка об'єдналася з ініціативою колишнього генерального директора Twitter Джека Дорсі #StartSmall. Про це виконавиця повідомила на своїй сторінці Інстаграм.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від badgalriri (@badgalriri)

Згідно з прес-релізом Комплекс, Гроші, передані знаменитістю, підуть організаціям, у яких задіяні “жінки, молодь, темношкірі, представники ЛГБТК+ та інші кольорові люди, які очолюють групи, щоб прискорити кліматичну справедливість тим, хто наражається на найбільший ризик”.

Варто зазначити, що кліматичні лиха найчастіше торкаються незахищених груп населення, саме тому Ріанна акцентувала увагу на допомогу цим людям. Зміна клімату не є новою пристрастю Ріанни, оскільки її фонд нині працює над дев'ятьма ініціативами у сфері кліматичної справедливості.

Читайте також: Гвінет Пелтроу представила чергову провокаційну аромасвічу

«Наша ініціатива щодо адаптації до зміни клімату спрямована на вирішення кількох аспектів готовності до надзвичайних ситуацій при масштабуванні рішень проблем зміни клімату,» - йдеться на веб-сайті Фонду Клари Лайонел. 

Наші проекти зачіпають різні аспекти життя: від зміцнення інфраструктури шкіл та поліклінік до планування реагування на надзвичайні ситуації з урахуванням гендерних факторів та нарощування місцевого потенціалу в Карибському басейні. Вони є моделями готовності, які можна застосувати та масштабувати, щоб дати можливість боротися іншим регіонам високого ризику у всьому світі. Зрештою, наша мета полягає в тому, щоб Карибський басейн став першою у світі зоною, стійкою до зміни клімату.

Нагадаємо, що Фонд Клари Лайонел у 2020 році пожертвував 5 мільйонів доларів на боротьбу із COVID-19. Це допомогло країнам третього світу, а також незахищеним групам населення надасть усіх можливих заходів для реагування. 

Статті на тему