UA
RU

Рита Морено ледь не наклала на себе руки через Марлона Брандо

Зірка “Уестсайдської історії” звинувачує колегу-актора у огидній поведінці у багатьох сенсах. 

Ріта Морено згадала про свої турбулентні стосунки з покійним партнером Марлоном Брандо. Під час розмови з Джессікою Честейн для серій журналу Variety “Актори з акторами” 90-річна актриса “Вестсайдської історії” (обидві її реінкарнації) зазначила, що Брандо “був поганим хлопцем, коли справа стосувалася жінок”. 

Рита Морено ледь не наклала на себе руки через Марлона Брандо-Фото 1

“Думаю, що ви така ж гарна актриса, як і Марлон Брандо. Напевно, вам було складно, коли всі можливості віддавалися йому”, — запитала Честейн.  

Морено і Брандо зустрілися, коли акторці було всього 22 роки на знімальному майданчику байопіка про Наполеона в 1954 році. Майже вісім років вони перебували у відносинах. 

«Зрештою, бути з Марлоном було весело. Це було так хвилююче. Він був екстраординарним у багатьох значеннях, але був поганим хлопцем. Особливо, коли йшлося про ставлення до жінок. Я тоді була зовсім іншою людиною. В мені були всі характеристики ганчірки. Коли він брехав, я дивилася на нього і просила зазирнути мені в очі. Він єхидно посміхався. Я читала його як книгу, і тому він любив мене, і саме тому він погано поводився зі мною. Я намагалася покінчити з життям за допомогою пігулок у нього вдома. Саме так я намагалася це зробити”.

Читай також: Чоловік казати: Владислав Клімчук, режисер

Легендарна актриса зізналася, що вона хотіла розпрощатися з жалюгідною та безхарактерною Ритою, але на той момент не розуміла, що інша частина її також покине цей світ. Але, принаймні, це була її спроба змінити свій шлях. 

Рита Морено ледь не наклала на себе руки через Марлона Брандо-Фото 2

Marlon Brando і Rita Moreno 1954. (Photo by 20th Century-Fox/Getty Images)

Пара пізніше зустрілася на майданчику фільму 1969 року "Ніч наступного дня", і Брандо, який помер у 2004 році у віці 80 років, хотів знову зійтись із Ритою. 

«Цікаво те, що він хотів відновити наші стосунки. Я тоді була одружена. У мене була чудова дитина Фернанда. Він був готовий спробувати ще раз, але не я. Він втратив більшу частину себе. Ту гарну частину Марлона, яку любила Ріта. Це дуже складно". 

У 2017 році Морено зізналася в інтерв'ю для ЛЮДИ, Що актор був пристрастю всього її життя, і вона все життя зберігала фото героя “Хрещеного батька” у себе в спальні.  

Рита Морено ледь не наклала на себе руки через Марлона Брандо-Фото 3

(Original Caption) 12/5/1967-Lettouquet, Франція

“Чому фото Марлона Брандо? Тому що він був великою любов'ю всього мого життя. Саме ця виглядає як віньєтка з фільму, тому вона була в мене. Він був пристрастю, але в мене є любов всього мого життя”, - зізналася Морено, показавши фото зі своїм померлим чоловіком Леонардом Гордоном. 

У документальному фільмі про своє життя Ріта Морено додала, що Марлон був "папочкою" всього її життя, якого вона завжди хотіла задовольняти. Зрештою актриса зізналася, що вона навіть хотіла вийти за нього заміж. 

 

Статті на тему