UA
RU

Ріта Ора виходити заміж за свого коханого

Редагувати переклад

Настав час знаменитостям перейти на новий рівень своїх відносин.

Ріта Ора не звикла афішувати подробиці своєї особистої життя. Але наразі стало відомо, що вона збирається заміж за свого обранця.

Ріта Ора виходити заміж за свого коханого.

Співачка вже майже рік перебуває у стосунках із кінорежисером Тайком Вайтіті. Пара майже одночасно вирішила зробити один одному пропозицію та в найближчу годину узаконити свої відносини.

Про цю радісну новину повідомив друг, близький до Ріті Орі. Він розповів, що знаменитості вирішили не робити цього шоу в Інстаграм.

Не було жодних кілець, охів та ахів в Інстаграмі. Вони люблять один одного, їм добре разом, вони з кожним днем ​​стають дедалі ближче один до одного. Тому цілком природно, що настав момент, коли Ріта та Тайка практично одночасно запропонували один одному одружитися,

- Повідомив інсайдер виданню The Sun.

Читайте також: ШАКІРА ТА ЖЕРАР ПІКЕ НА МЕЖІ РОЗМІЩЕННЯ

Нагадаємо, що Ріта Ора та Тайка Вайтіті почали зустрічатися у березні минулого року. Їхні відносини швидко розвивалися, адже через п'ять місяців пара почала жити разом. Поки невідомо, чи планують знаменитості влаштовувати повноцінне весілля, адже вони не люблять привертати до своїх стосунків багато уваги. Кажуть, що вони організують свято десь за кордоном, ймовірно в Лондоні. Слідкуватимемо за розвитком подій.

Статті на тему