UA
RU

Різ Уізерспун і Райан Філіпп від'єдналися через багато років 

Редагувати переклад
І все заради 18-го дня народження їхнього сина Дікона.
Різ Візерспун і Райан Філіпп від'єдналися через багато років - Фото 1

Діти зірок ростуть дуже швидко, як, втім, інші чужі нащадки. Синові Різ Візерспун та її колишнього чоловіка Райана Філіппа виповнилося 18 років, і задля цього двоє ексів возз'єдналися на дні народження хлопця. У милому пості, який виставив 47-річний актор, видно, як двоє щасливі за свою дитину. 

“Щасливого 18 дня народження. Вітаю тебе. Наш чудовий, розумний, талановитий та дбайливий син. Ти справжнє світло в цьому світі, і ти любимо всіма, хто тебе знає. Нам пощастило бути твоїми мамою та татом. Люблю тебе. Можу сказати, що ми з Різ Уізерспун справді постаралися”. 

Дікон відповів на любов свого батька, прокоментувавши: “Спасибі тато. Люблю тебе". Різ додала, що вона дуже пишається своїм хлопчиком, поправивши, що тепер він – дорослий син. 

Тим часом зірка фільму “Блондинка в законі”, 45-річна актриса опублікувала власну серію архівних фото свого сина, одним із яких і був знімок того, як хлопець загадує бажання, задаючи свічки святкового торта. 

Різ Візерспун і Райан Філіпп від'єдналися через багато років - Фото 2

"Як це відбулося? Дикону вже 18. Ще вчора він обмінювався картками з покемонами, співав пісні Бруно Марса, грав у американському ніндзя на задньому дворі. Сьогодні він вищий за мене готує стейки на грилі для сім'ї, створює власну музику з найкращими друзями. Моє серце розривається від гордості через те, яким молодим чоловіком він стає. Щасливий 18-й день народження, Дікон. Люблю тебе до місяця, навколо сонця та всіх зірок”, — підписала пост щаслива мати.

Читай також: Зірка серіалу "Друзі" Джеймс Майкл Тайлер помер у віці 59 років 

Кінозірки, які також мають 22-річну доньку Аву Філіппс, були у шлюбі 7 років до того, як остаточно розлучилися у 2006 році. Тепер у Різ є 9-річний син Теннессі Джеймс від другого чоловіка Джима Тота, за якого вона вийшла заміж у 2011 році. 

Різ Візерспун і Райан Філіпп від'єдналися через багато років - Фото 3

Нещодавно зірка серіалу "Ранкове шоу" розповіла про те, як вона спостерігає за дорослішанням своїх дітей.  

“Мені хочеться плакати від однієї ідеї, що маю стосунки з дорослими дітьми. Ніколи не думала, що маю такий зв'язок з ними, який у мене зараз є. Але це так приголомшливо мати дітей, які допомагають жити, які допомагають розуміти складності того, що означає бути людиною зараз. Тож я справді дуже вдячна за те, що у моєму житті є ці маленькі люди. Дорослі люди. У мене двоє дорослих дітей – це шаленство”, – розповіла Різ в інтерв'ю для Трейсі Елліс Росс. 

 

Статті на тему