UA
RU

Різ Візерспун згадує, як відреагувала на образливу ремарку Райана Філіппа 

Редагувати переклад
На церемонії "Оскара" 2002 року екс-чоловік блондинки неоднозначно висловився за приводу гонорарів акторки. 
Різ Візерспун згадує, як відреагувала на образливу ремарку Райана Філіппа.

Різ Уізерспун зізналася, що була захоплена зненацька, коли її колишній чоловік Раян Філіп пожартував, що вона заробляє більше грошей під час церемонії вручення премії "Оскар" у 2002 році.  

Пара, яка розлучилася в 2006 році, вручала статуетку за найкращий грим і візаж, і 44-річна Уізерспун запитала, чи може вона прочитати ім'я переможця, на що 46-річний Філіп відповів: «Ти заробляєш більше за мене. Так що вперед. 

Дівчина розсміялася і, здавалося, була шокована коментарем, перш ніж зачитала переможця - "Володар кілець: Братство каблучки".  

"Я забув, що подібна ситуація коли-небудь відбувалася", - зізналася Уізерспун у подкасті HFPA in Conversation минулої п'ятниці. «Він вимовив цю фразу, і ні, це був сценарієм. Він не попереджав, що збирається сказати це до того, як усе трапилося у прямому ефірі. Так що в той момент я була дійсно трохи спантеличена». 

Уізерспун, яка виховує двох дітей від шлюбу з Філіппом, 21-річну Аву та 17-річного Дікона, додала: «У світі існує так мало жінок, які заробляють багато грошей, що іноді їм навіть соромно за себе. У нашому світі досі є подвійні стандарти, адже від таких жінок очікується більше, ніж від чоловіків, які заробляють аналогічні суми». 

Різ Візерспун згадує, як відреагувала на образливу ремарку Райана Філіппа.

Читай також: Дизайнера Олександра Вана звинувачують у сексуальних домаганнях  

Однак Різ не заперечує, що гендерні норми сильно змінилися за останні 20 років з того часу, як Райан зробив це неналежне зауваження. Дедалі більше жінок заробляють справжні гроші та розпочинають дискусії на фінансові теми. 

"Жінкам треба говорити про гроші і про те, як вони їх заробляють, і не соромитися цього", - продовжила легендарна актриса. 

Уізерспун також сказала, що коли її дочка Ава була в другому класі, то одного разу прийшла додому зніяковіла, бо хтось у школі сказав, що її мама — одна з найоплачуваніших актрис у Голлівуді.  

«Я пам'ятаю, як сказала, що ніколи не треба соромитись жінки, яка заробляє гроші. У світі існує так багато жінок, які не мають можливості, освіти чи здатності отримувати гідну оплату своєї праці», — згадував Уізерспун.  

«Ніколи не засмучуйся через те, що твоя мама заробляє гроші, і ніколи не хвилюйся, якщо ти отримуєш більше, і не соромся, якщо підсумкова сума значніша, ніж у твого партнера».  

Нагадуємо, що Уізерспун та Філіп зустрілися на вечірці з нагоди 21-го дня народження актриси «Ранкового шоу» у 1997 році. Вони пов'язали себе узами шлюбу у 1999 році та розлучилися у 2006 році. Пізніше Уізерспун вийшла заміж за талановитого агента Джима Тота у 2011 році і народила від нього сина Теннессі у 2012 році.  

Статті на тему