UA
  RU

  Роберт Де Ніро образив Трампа, а президент США йому відповів

  Редагувати переклад
  Голлівудський актор явно не входить до прихильників політики американського президента.
  Роберт Де Ніро образив Трампа, а президент США йому відповів.

  Роберт де Ніро. Фото: Getty Images

  Свою позицію Роберт Де Ніро висловив під час церемонії вручення театральної премії Tony Award. Актор лаяв президента США Дональда Трампа прямо зі сцени заходу.


  Представляючи нагороду популярного американського музиканта Брюса Спрінгстіна, Де Ніро буквально послав зі сцени чинного главу Білого Дому «на три літери», що викликало бурхливі овації з боку зірок і простих глядачів. Редактори телеканалу CBS, що транслював церемонію в прямому ефірі, встигли заглушити слова зірки спеціальним сигналом.

  Читайте також: РОБОТА НАД ПОМИЛКАМИ: Вдалі та невдалі образи МЕЛАНІЇ ТРАМП


  Офіційні представники адміністрації США поки що не прокоментували цей інцидент. А ось на сторінці Дональда Трампа у Twitter вже з'явилася відповідь:

  Роберт Де Ніро, людина з дуже низьким рівнем IQ, часто у своїх фільмах отримував по голові від реальних боксерів. Я спостерігав за ним минулої ночі і по-справжньому вірю, що він міг бути п'яним. Я вважаю, що він не...»

  Нагадаємо, Де Ніро є критиком не лише Дональда Трампа, а й усієї системи влади в нинішніх США, а також їхньої зовнішньої та внутрішньої політики. Виступаючи у травні 2017 року перед студентами Brown University, актор сказав, що якщо раніше «США можна було охарактеризувати як «драму, що надихає», то тепер це «тупа трагікомедія».


  Статті на тему