UA
RU

Розамунд Пайк назвала ексцентричне місце, де зберігає свої нагороди 

Редагувати переклад
Актриса закопує їх у саду, адже вважає дивним тримати статуетки на очах у всіх. 

Розамунд Пайк, яка кілька місяців тому отримала чергову нагороду - статуетку "Золотий Глобус", розповіла про особливе місце, де зберігає свої нагороди. 

42-річна зірка картини "Аферистка" з'явилася на шоу Еллен Дедженеріс, під час якого і розповіла ведучій, що їй не подобається виставляти свої нагороди в межах будинку. 

“Мені дуже складно показувати статуетки в моєму домі, бо ніколи не знаєш, як інші люди відреагують на них, як поведуться. Можливо, вони здивуються, побачивши мої нагороди. Мені здається це дивним, тому я закопую їх у саду, залишаючи на увазі лише невелику частину — шматочок руки або глобус”. 

Розамунд Пайк назвала ексцентричне місце, де зберігає свої нагороди - Фото 1

"Мені здається це кумедним, адже в майбутньому, коли я буду вже мертва, хтось інший купить цей додому, і коли вони будуть розглядати ландшафт, натраплять на метал, і відшукають приховані скарби", - розповіла британська актриса, наголосивши на тому. , Що ймовірно через багато років люди навіть не знатимуть, що таке ці нагороди, тому вони точно стануть реліквіями. 

Пайк жартівливо зізналася, що, мабуть, її звичка має глибинний психологічний підтекст. 

«Ваші знайомі психіатри чи психотерапевти, швидше за все, скажуть, що я страждаю на синдром самозванця». 

Читай також: Billboard назвав найпопулярнішу співачку Великобританії XXI століття 

Нагадуємо, що минулого місяця Розамунд Пайк стала кращою актрисою жанру комедія або мюзикл за версією премії "Золотий глобус", за виконану роль шахрайки у фільмі "Аферистка". У цій категорії також були номіновані: болгарська актриса Марія Бакалова за роль у картині "Борат 2", Кейт Хадсон - "Мьюзік”, Мішель Пфайффер – “Піти, не прощаючись” та Аня Тейлор-Джой – “Емма”. 

Розамунд Пайк назвала ексцентричне місце, де зберігає свої нагороди - Фото 2

У фільмі виробництва Netflix "Аферистка" Пайк зобразила Марлу Грейсон, яка заробляє гроші на тому, що обманним шляхом відправляє людей похилого віку в будинки для людей похилого віку, і стає одноосібною володаркою їхнього стану. Однак, незабаром вона стикається з "міцним горішком" - жінкою, яка має дуже впливові та небезпечні покровителі. Вперше за все життя саме Марла стає жертвою, але навіть у боротьбі з російськими гангстерами їй вдається вийти сухий з води, хоча з останнім твердженням можна посперечатися.  

Приймаючи нагороду "Золотий Глобус" Пайк подякувала іншим акторкам, які також були номіновані у цій категорії, та пожартувала над 24-річною Бакаловийпорівнявши їх досвід зйомок у зазначених Асоціація картини. 

“Леді, я вітаю вас. Вау! Можу сперечатися, що я виглядаю так, ніби для мене це справді важливо. Але так і є. Дякуємо за визнання більш чорної сторони комедії. Інші номінантки, я така вдячна за те, що перебуваю в одній кімнаті з вами. У своєму фільмі мені довелося вибирати із затопленої машини, але я швидше зробила б це ще раз, ніж сиділа в одному приміщенні з Руді Джуліані”, — додала акторка, пожартувавши над Бакаловий та сценою із сіквела “Бората”. Маріє, я визнаю твої сміливість і майстерність”. 

Статті на тему