UA
RU

Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стетхем чекають на другу дитину

Редагувати переклад
Модель поділилася радісною новиною у своєму обліковому записі в Instagram.

Бейбі-бум не перестає заповнювати зоряні ряди та ідеї багатодітної сім'ї відвідує багатьох сучасних знаменитостей. Розі Хантінгтон-Уайтлі і Джейсон Стетхем також вирішили, що настав час завести другу дитину. Про це 34-річна модель повідомила у своєму профілі в Інстаграм. Вона виклала в карусель архівні фотографії зі своїми щоденними образами, а на кінець, як вишеньку на торті, залишила знімок із животом, що округлився.

Та да! Раунд два,

- Жартівливо написала знаменитість.

Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стетхем чекають на другу дитину-Фото 1

Instagram/@rosiehw

Друзі зіркової пари, у тому числі Поппі Делевінь, Ельза Хоск та Джордан Данн, одразу ж почали вітати Розі та Джейсона. 54-річний Стетхем вирішив не ділитися радісною новиною зі своїми передплатниками, хоча актор не так активно займається просуванням своєї сторінки в соціальних мережах.

Читайте також: У Скарлетт Йоханссон та Коліна Жоста народився хлопчик

У подкасті “Pretty Big Deal”, який веде Ешлі Грем, Розі зізналася, що їй було складно прийти до своєї колишньої форми після народження сина. Зірці знадобилося близько року активних тренувань та збалансованого харчування, щоб побачити результат:

Я достатньо набрала під час вагітності. Я не обмежувала себе в цей період і просто насолоджувалася тим, що відбувається. Але через шість місяців зрозуміла, що якась фривольність була зайвою. Після появи Джека я почала ходити в зал, але мені було так складно. Я не могла змусити себе займатися тричі на тиждень,

- визнала дівчина.

Після нелегкої боротьби із зайвою вагою, Розі почала розуміти, чому не всі люди можуть легко взяти і схуднути.

Згадуючи, як складно було скинути зайві кілограми, я перестала пропагувати активні заняття спортом. До мене прийшло усвідомлення, що всі люди різні, і комусь схуднення дається легко, а для кого це насильство над собою,

- Підсумувала модель.

Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсон Стетхем чекають на другу дитину-Фото 2

Instagram/@rosiehw

Зараз модель у чудовій формі і не перестає радувати своїх передплатників різноманітними повсякденними образами.

Нагадаємо, що пара вже має 4-річного сина Джека Оскара. Модель рідко афішує своє сімейне життя, але, виходячи з тих рідкісних знімків, якими ділиться Розі, у них справжня ідилія.

Хоча модель та актор вже досвідчені батьки, пов'язувати себе узами шлюбу поки що не поспішають. Джейсон і Розі разом десять років і актор навіть зробив пропозицію своїй обраниці, але весілля поки що вони не планують.

Статті на тему