UA
RU

Розі Хантінгтон-Уайтлі розповіла про труднощі прийняття материнства

Редагувати переклад
Як виявилось, модель довго не могла змиритися з роллю мами.
Розі Хантінгтон-Уайтлі розповіла про труднощі прийняття материнства.

У когось материнські інстинкти виявляються ще до того, як дізнаються про свою вагітність, а хтось навіть після народження дитини не може прийняти свою нову роль. Так сталося з 34-річною Розі Хантінгтон-Уайтлі, яка, до речі, очікує на появу другої дитини.

Про своє складне сприйняття материнства модель розповіла у короткому інтерв'ю виданню Porter Magazine, де також взяла участь у фотосесії. Дівчина зізналася, що перша вагітність стала для неї справжнім випробуванням у фізичному та психологічному плані. Розі згадала, як вона не могла змиритися з тим, що її життя вже не буде колишнім:

Я оплакувала своє старе життя. У мене було таке відчуття, що земля з-під ніг пішла. Після того, як у мене народився син, відбулося справжнє зрушення в моїй ідентичності і я сприймала це як жалобу втратою старого життя і того, ким я була до цього,

- казала знаменитість.

Розі Хантінгтон-Уайтлі розповіла про труднощі прийняття материнства.

Первінець Розі Хантінгтон-Уайтлі та Джейсона Стетхема народився у 2017 році і за цей час модель встигла переосмислити своє становище та прийняти його. "Мені дійсно знадобилося багато часу, щоб прийти до тями, але я думаю, що коли я увійшла в цю роль, прийняла її, все стало трохи простіше", - сказала Розі.

Читайте також: Белла Хадід розповіла про свої психологічні проблеми

Селебріті підрезюмувала, що після усвідомлення того, що вона стала мамою, для неї відкрилися нові можливості, і вона почала цінувати себе ще більше.

Я часто пов'язувала свою особистість з тим, як я виглядаю, як почуваюся і після народження сина в мене з'явилися якісь нові відчуття. Тепер, коли мені за тридцять, моя впевненість у собі зросла, я стала рішучішою і легше приймаю важливі рішення. Я відчуваю, що моє життя стало різноманітнішим.

Модель також розповіла, що вони зі Стетхемом перебралися до рідної Англії з Лос-Анджелеса, щоб перечекати період пандемії. Але зараз вони готуються до переїзду до нового особняка, де ремонтом займається актор. Розі захопилася своїм обранцем і сказала, що його тонкому естетичному смаку в архітектурі варто повчитися: “Джейсон – справжній естет та його смак до деталей не має рівних. Люди цьому дивуються, тому що наклали на нього певні ярлики, але щодо меблів та архітектури, то я постійно покладаюся на нього,” — каже Хантінгтон-Уайтлі.

Нагадаємо, що модель і актор чекає народження другої дитини, хоча поки що зіркова пара не поспішає зіграти весілля. 

Фото: www.net-a-porter.com

Статті на тему