UA
  RU

  Руперт Еверетт вибачився перед Мадонною за жорстокі слова. 

  Редагувати переклад
  Актор назвав популярну виконавицю "плаксивою, старою барменшою", але взяв свої образи назад. 
  
  Руперт Еверетт вибачився перед Мадонною за жорстокі слова.

  Минуло 14 років з того часу, як Руперт Еверетт назвав Мадонну "плаксивою, старою барменшою". Втім, нещодавно актор зробив заяву, яка доводить, що він змінив свою думку щодо американської співачки, режисера, танцівниці та жінки численних талантів. 


  Під час відвідування шоу "Lorraine" у п'ятницю 61-річного актора запитали про образливе порівняння, яке він провів на сторінках своєї автобіографії 2006 року «Червоні доріжки та інші очищення бананів». 

  «Я не думаю, що ви змогли помиритися з Мадонною, – почала ведуча Р›РѕСЂСЂРµР№РЅ Келлі. «Бо я пам'ятаю, у вашій книзі ви назвали її плаксивою старою барменшою, що, на мою думку, було досить цікавим описом». «Це був справді досвід роботи, чи не так?» вона продовжила. «Ви потрапляєте у світ Мадонни, але потім, коли вас немає, ви зникаєте». 


  Руперт Еверетт вибачився перед Мадонною за жорстокі слова.

   Еверетт не погодився, і наполіг на тому, що більше не відчуває жодних образ до 62-річної артистки. 

  Читай також: Джордж Клуні "вимагає", щоб йому надали звання "найсексуальнішого чоловіка" втретє 


  "Ні, ми друзі", - сказав він Келлі. «Я великий шанувальник її як людини. Я думаю, що вона теж приголомшлива жінка. І просто неймовірно, куди привела її завзятість. Тож я її дуже поважаю». 

  Колишні найкращі друзі в 2000 році з'явилися як головні герої картини «Кращий друг», де вони зіграли приятелів, які вирішили завести дитину. Це рішення врешті-решт призводить до битви за опіку. 

  Ще в жовтні Еверетт стверджував, що провал фільму та його біографія позначилися на їхньому дружбі.    «Ми більше не бачимо одне одного. Я сумую за Мадонною», - розповів він щодня Mail. «Вона чудова людина, і ця частина мого життя була надзвичайно захоплюючою. Знімати з нею фільм, бути її другом та бути її фанатом — все було чудово. Але наслідки провалу картини були для мене гігантськими як космічний вибух». 

   


  Статті на тему