UA
  RU

  З ким зустрічається Ешлі Олсен?

  Редагувати переклад
  У Мережу потрапили фотографії Ешлі Олсен із її хлопцем Луї Ейснером.

  З ким зустрічається Ешлі Олсен?

  Сестри Олсен, світову популярність яким принесли спочатку ролі у фільмах, а потім дизайн одягу, можуть похвалитися найзасекреченішим особистим життям серед селебріті. Але якщо сховати своїх обранців від сторонніх очей ще можливо, то від об'єктивів камер досить важко. Наприклад, Ешлі Олсен нещодавно помітили папараці на прогулянці з молодим художником Луї Ейснером.

  Читайте також: Онук Грейс Келлі одружився зі своєю люлькою з коледжу

  З ким зустрічається Ешлі Олсен?

  Хто ж такий бойфренд Ешлі Олсен, з яким вона потайки зустрічалася кілька років? Відомо, що Луї до своїх 30-ти років встиг досягти успіху в мистецтві. Після закінчення Колумбійського університету був учасником Still House Group – колективу молодих художників. Його приваблює абстракція, що чітко простежується у його картинах. Про Луї дізналися, а його кар'єра піднялася вгору після того, як картину, написану ним, купила сама Іванка Трамп, дочка президента США Дональда Трампа. Тепер робота Ейснера прикрашає її колекцію творів мистецтва.

  Читайте також: ЕН ХЕТЕУЕЙ РОЗПОВІЛА ПРО СКЛАДНОСТІ ВАГІТНОСТІ

  Наскільки серйозні стосунки Ешлі та Луї залишається загадкою. Але інсайдери кажуть, що одружуватися вони поки що не планують, хоч у них і сильні почуття одне до одного. Усі минулі стосунки актриси були досить нетривалими, можливо, саме тому пара не поспішає підписувати документи. 

  Закохані поки що не хочуть з'являтися разом на килимових доріжках. Все тому, що Луї не любить бути у центрі уваги (втім, у цьому вони Ешлі дуже схожі).

  Нагадаємо, у Леді Гаги новий роман. І цей чоловік навіть далеко не нагадує Бредлі Купера. 

  Автор: Єлизавета Бабець

  Статті на тему