Edit page title Сальма Хайєк зізналася, що ледь не померла від COVID-19 
Edit meta description Сальма Хайєк зізналася, що ледь не померла від COVID-19 - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Сальма Хайєк зізналася, що ледь не померла від COVID-19 

Редагувати переклад
Лікар актриси просив її вирушити до лікарні, але зірка вирішила, що вважає за краще померти вдома. 
Сальма Хайєк зізналася, що ледь не померла від COVID-19.

У новому інтерв'ю американська актриса мексиканського походження Сальма Хайєк зізналася, що її особиста боротьба з  COVID-19 ледь не закінчилася для неї смертю. 

54-річна володарка премії "Оскар" розповіла виданню Різноманітністьпро свою майже смертельну битву з вірусом на початку пандемії, сказавши, що вона провела близько семи тижнів в ізоляції у своєму будинку у Великій Британії. Актриса живе разом зі своїм 58-річним чоловіком-бізнесменом – генеральним директором  KeringФрансуа-Анрі Піно та їх 13-річною дочкою Валентиною.  

«Мій лікар благав мене поїхати до лікарні, тому що справи були дуже погані, але я відмовилася, сказавши, що волію померти вдома», - розповіла акторка в інтерв'ю виданню. 

Хайєк, яка якийсь час перебувала на кисневому харчуванні під час хвороби, ще не повністю відновив енергію, яка в неї колись була.  

Читай також: krainian Fashion Week noseason sept 2021 

На щастя, її майбутня роль у фільмі Рідлі Скотта «Дім Гуччі» ясновидячої, засудженої за допомогу Патриції Реджіані(Леді Гага) в організації вбивства її колишнього чоловіка Мауріціо Гуччі (Адам Драйвер) у 1995 році не вимагала тривалого перебування на знімальному майданчику. Саме подібна роль була їй потрібна, щоб повернутися до звичайної роботи після одужання.  

“Роль не забрала в мене багато часу. Це було так просто. Ідеальна робота, щоб потроху повертатися до процесу зйомки. Я почала виходити на зв'язок 

Zoom на певному етапі одужання, але не могла довго спілкуватися, бо швидко втомлювалася”.   

Хайєк приєдналася до вичерпного списку знаменитостей, які заразилися та вилікувалися від COVID-19, серед яких добрий друг Сальми Антоніо Бандерас, а також Том Хенксі Ріта Вілсон, Кевін Харт,  КаньєУест, Ніл Патрік Харріс, Дуейн «Скеля» Джонсон та  АліссаМілано.  

 

Статті на тему