UA
RU

Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 

Редагувати переклад
Розповідаємо про події "Еммі"-2021, про які говорить увесь світ. 
Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 - Фото 1

Біллі Портер та червона доріжка 

Цього року червона доріжка "Еммі" не розчарувала. Чого тільки вартувала поява зірки "Пози" Біллі Портера, який позував перед камерами як справжній Прейтел. Пізніше увечері зірка шоу Saturday Night Live Боуен Янг змусив усіх говорити про свої високі сріблясті черевики, ну а Емма Коррін вразила чином, що демонструє "жорстоку реальність" від Miu Miu. 

Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 - Фото 2

Ханна Уеддінгхем змусила нас плакати 

Акторка серіалу "Тед Лассо" розплакалася, коли їй вручали премію за "найкращу жіночу роль другого плану в комедії". Зізнатись чесно, ми теж не могли стримати емоцій, переглядаючи відео. Особливо емоційно Ханна дякувала Джейсону Судейкісу — творцю серіалу. 

“Джейсон, ти змінив життя і моє, і моєї малюка, що ще важливіше. Чесно, я почуваюся привілейованою, бо маю можливість працювати з тобою”. 

Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 - Фото 3

Посвячення Кейт Уінслет від колег по “Мейр із Істтауна” 

Актори серіалу Джуліанна Ніколсон та Еван Пітерс, навіть приймаючи нагороди за свою працю, не могли не згадати про свого колегу — Кейт Уінслет. 

«Господи, яка ж ти гарна у своїй справі. Виявляється, що ти також можеш і дбати про всю команду з таким самим успіхом, як і грати. Ти вела нас цим шляхом крок за кроком, огортаючи турботою, любов'ю і розумом. Якби ти не подзвонила мені, і не запитала, чи не хочу я приєднатися до тебе, то я прочитала б сценарій перших двох епізодів, і закрила б цю тему. Тож я зобов'язана тобі перемогою”, — зазначила Ніколсон. 

Пітерс просто відзначив, як важливо бути Кейт Уінслет, і подякував їй за те, що вона така яка є. 

Керрі Вашингтон згадала Майкла К. Вільямса 

Представляючи номінантів у категорії "кращий актор другого плану", Керрі Вашингтон вирішила вшанувати пам'ять актора, що недавно помер, - Майкла К. Вільямса, який загинув 6 вересня у віці 54 років. 

«Майкл був, як же дивно говорити, що він був, приголомшливо талановитим актором і дуже щедрою людиною, яка залишила нас дуже рано. Майкл, знаю, що ти зараз із нами, бо ти це б нізащо не пропустив. Твої майстерність та артистизм увійшли до історії. Ми тебе любимо". 

Ру Пол вписав своє ім'я в історію 

Ведучий шоу "Королівські перегони Ру Пола" у своїй подячній промові за виграну одинадцяту премію "Еммі" (абсолютний рекорд для темношкірого артиста), згадав усіх тих, без кого його тріумф не був би можливим. А саме — героїнь його шоу, які продовжують популяризувати тему балів, дрэг-квін-культури, а також прагнення бути самими собою, незважаючи на несхвалення суспільства. 

Читай також: Дебютанти: Зірки, які у 2021 році отримали свої перші нагороди “Еммі” 

Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 - Фото 4

Мікаела Коел дала пораду всім сценаристам 

Авторка шоу “Я можу тебе знищити” розповіла всім колегам, як треба писати, щоб отримати нагороду “Еммі”. 

«Я просто написала щось для сценаристів. Напишіть історію, яка лякає вас, змушує сумніватися, яка незручна. Я прошу вас наважитися, розглянути чужі життя, щоб допомогти нам краще визначити себе, щоб ми стали помітними. У наші дні помітність прирівнюється успіху. Не бійтеся зникнути із соціального життя, втекти від людей на якийсь час, і подивіться, що спаде вам на думку в тиші”. 

Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 - Фото 5

Кейт Уінслет стала "краще актрисою" 2021 року офіційно 

Жінка була номінована вчетверте, але це лише друга перемога для неї. 

“Господи, ви все встаєте. Велике вам спасибі. Цього десятиліття важливо, щоб жінки підтримували одна одну. Я підтримую вас. Я вам аплодую. Я вами пишаюся. "Мейр з Істауна" - культурний момент, який згуртував багатьох людей, і дозволив їм поговорити про щось крім світової пандемії, і я хочу подякувати всім за те, що ви дивилися шоу". 

Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 - Фото 6

Олівія Колман присвятила перемогу батькові 

Актриса “Корони” Олівія Колман вшанувала пам'ять свого батька під час промови подяки. Вона була дуже емоційна, вимовляючи такі слова: “Я говоритиму дуже швидко, бо боюся розплакатися. Мені хотілося б, щоб мій батько побачив усе це. Я втратила татку через COVID. Йому сподобалася б ця церемонія”. 

Найцікавіше: 9 найкращих моментів “Еммі”-2021 - Фото 7

"Хід королеви" став тріумфатором вечора 

Шах і мат! Акторський склад шоу “Хід королеви” виграв у номінації “кращий фільм чи антологія”. Вся група приєдналася до продюсера шоу Вілльяма Хорберга, щоб приєднатися до промови подяки. 

«Це премія фанам, які розповіли своїм друзям, які теж стали фанатами, та розповіли своїм друзям. Господи, ви подивилися шахову драму про дівчинку-сироту! Дякуємо Netflix! Ви хлопці зробили рідкісні речі в наші дні — поставили на ризикований матеріал, і довірилися кіношникам”. 

 

Статті на тему