UA
RU

Літак Кейт Міддлтон та принца Вільяма потрапив у сильний ураган

Редагувати переклад
Герцоги Кембриджські могли загинути. 

Літак Кейт Міддлтон та принца Вільяма потрапив у сильний ураган-Фото 1

Принц Вільям і Кейт Міддлтон зараз перебувають у королівському турі Пакистаном. Недаремно Кенсінгтонський палац назвав цю подорож однією з найскладніших за всю історію. Спочатку виникали проблеми, щоб зробити тур максимально безпечним для королівського подружжя через проблеми з логістикою.

Тепер до цих труднощів ще й додалася проблема із поганими погодними умовами. Вчора принц Вільям і Кейт Міддлтон вирушили в Лахор, звідки і мали повернутися до Ісламабаду. По дорозі назад літак королівської пари потрапив у сильну грозу. Через це замість 25 хвилин, екіпаж провів у повітрі більше години.

Читайте також: У Мережі з'явився трейлер до документального фільму про поїздку Меган Маркл та принца Гаррі до Африки

За словами очевидців, пілот двічі намагався посадити літак у двох різних аеропортах. Але через сильну турбулентність і небезпечні блискавки, він був змушений здійснити екстрену посадку назад в Лахор.

Нагадаємо, принц Вільям та Кейт Міддлтон не взяли своїх дітей у тур за Пакистаном. Можливо, таке рішення ґрунтувалося на тому, що принцесі Шарлотті та принцу Джорджу не рекомендується пропускати приватну школу.

Статті на тему