UA
  RU

  Найцікавіші різдвяні традиції зірок

  Редагувати переклад
  Зовсім недавно ми писали про різдвяних традиціях королівської сім'ї, а тепер настав час познайомити вас із традиціями знаменитостей!

  Кожна сім'я має свої святкові традиції: хтось всією сім'єю прикрашає ялинку, хтось — пече улюблені імбирні пряники. Зірки нічим не відрізняються від нас, щоправда, деякі їхні ритуали мають трохи дивний вигляд. А чому б і ні?

  різдвяні традиції Кріссі Тейген та Джон Ледженд

  Кріссі Тейген та Джон Ледженд

  Модель Кріссі Тейген неодноразово хвалилася своїми кулінарними вміннями в Instagram, і ми охоче віримо, що на кухні вона така ж королева, як і перед об'єктивами камер. Але на Різдво красуня не любить стояти біля плити, тому завжди замовляє їжу у McDonalds. Про це в одному з інтерв'ю розповідає її чоловік Джон Ледженд. 

  різдвяні традиції дженніфер гарнер

  Дженніфер Гарнер

  Щороку Дженніфер ставить поруч із красиво прикрашеною ялиною ще одне дерево — «дерево подяки». Члени сім'ї пишуть записки, в яких кажуть «дякую» за все, що є в їхньому житті, а потім вішають на гілки, і виходить пишна крона. Гарнер вважає, що важливо пам'ятати про добрі речі та бути вдячними за них. 

  різдвяні традиції барак та мішель обама

  Мішель та Барак Обами

  Цю традицію Мішель «позичила» у своїх тітоньок. Колишня перша леді згадує, що її сім'я була настільки великою, що складно було купити подарунки кожному, тоді її тітки вигадали хитрий трюк: вони купили маленькі презенти і видавали їх лише тим, хто заслужив. А заслужити подарунок не так складно – потрібно просто станцювати, заспівати, прочитати вірш тощо. Мішель зізналася, що якось навіть крутила хула-хуп, щоб отримати заповітну коробочку від чоловіка. 

  Читайте також: Цінні поради про відносини від найміцніших зоряних пар

  різдвяні традиції емілі блант і джон красінськи

  Емілі Блант та Джон Красінскі

  Звичка жартувати над сусідами з'явилася у подружжя нещодавно — щойно поруч із ними оселилися Джиммі Кіммел та його дружина Моллі. Якось Красінскі обмотав обгортковим папером машину Кіммела і видав її за свій подарунок, телеведучий у боргу не залишився — наступного року він повторив той самий трюк, тільки з будинком Джона та Емілі.

  різдвяні традиції блейк лайвлі

  Блейк Лайвлі

  Улюблена святкова традиція актриси - це збирати всю свою численну сім'ю в одному ліжку та базікати. Іноді їх розмови затягуються до 7(!) годин. Блейк дивується, як такій кількості людей вистачає місця на ліжку і як їм вдається проговорити таку кількість часу, але любить цю різдвяну традицію. 

  різдвяні традиції мила куніс та ештон катчер

  Міла Куніс та Ештон Катчер

  Ця зоряна пара в Різдво робить добрі справи. Вони не дарують своїм дітям подарунки і просять родичів наслідувати їхній приклад. Міла та Ештон замість покупок іграшок, солодощів та всяких дрібничок для Вайатт та Димитрія віддають гроші на благодійність.

  Читайте також: ГОЛОВНІ ЗІРНІ СКАНДАЛИ 2018 РОКУ

  різдвяні традиції Єва лонгорія

  Єва Лонгорія

  У свята Єву Лонгорію чекає на гості її велика мексиканська родина. Актриса разом зі своїми близькими щороку робить те саме — тамалес. Це мексиканська страва, яка нагадує рулетики з начинкою. Єва каже, що це заняття схоже на роботу на конвеєрі, тому без дружньої та зібраної командної роботи ніяк не обійтись. 

  А яких святкових традицій тримається ваша сім'я? 

  Статті на тему