UA
RU

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках

Редагувати переклад
Жіноча сумка - це цілий світ із найцікавішими та несподіваними мешканцями. 

Що тільки не знайдеш у шопперах, клатчах та рюкзаках прекрасних представниць жіночої статі! Хтось вважає за краще тримати в секреті вміст своєї сумки, хтось готовий поділитися своїми «брудними таємницями» зі світом. Зустрічайте цих сміливих дівчат!

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

@lanacondor

Лана Кондор

Зірка фільму "Усім хлопцям, яких я любила раніше", носить у своїй сумці маленьку фігурку гнома. Це здається дивним, але тільки до того часу, поки ви не дізнаєтеся справжню причину такої прихильності Кондор до сувеніру. 

Я маю маленький жовтий гном. Мої батьки подарували мені його, коли я ще ходила до дитячого садка, бо я вірила у фей та різні містичні речі. Гном нагадує мені мою сім'ю.

Бізі Філіппс

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

Бути мамою – це означає носити із собою дуже багато дитячих речей. Так як у Бізі Філіппс двоє дочок, Бірді та Крикет, то ви можете собі уявити, якого розміру має бути її сумка! До речі, особливим коханням дівчаток користуються слайми (іграшки із желеподібного матеріалу). 10-річна Бірді від них божевільна. 

Бірді вже доросла дівчинка, тож іграшки — не для неї. Зовсім інша річ — слайми. Мої діти їх просто люблять, і я не маю надії, що в найближчому майбутньому це якось зміниться. 

Міранда Керр

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

@mirandakerr

Як засновник органічного бренду для догляду за шкірою Kora Organics, Керр просто схиблена на здоров'я, тому не дивно, що в її сумці є речі, які блокують випромінювання.

На моєму телефоні є наклейка Tilys Biotech, яка захищає від радіації. Вона справляється із електромагнітними полями.

Читайте також: УРОКИ СТИЛЮ: ОДЯГТИСЯ НА БЛАГОДІЙНИЙ ВЕЧІР, ЯК МИРАНДА КЕРР

Шаніна Шейк

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

@shaninamshaik

Модель Victoria's Secret завжди носить у своїй сумці паспорт. Що ж тут дивовижного? Так, що паспорт належить не їй, а її чоловікові, DJ Ruckus.

У мене є старий паспорт чоловіка та його фото. А ще я зберігаю картку, яку він мені надіслав разом із першим букетом квітів. 

Анна Феріс

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

@annafaris

Американська комедійна акторка не готова жертвувати своїм комфортом, тому її не можна застати зненацька і без… треніків. Тим більше вона не забуває про них, коли вона має переліт. 

Коли я піднімаюся на борт літака, то перше, що роблю – це переодягаюся у треники. У мене завжди із собою мої улюблені чорні. 

Тайра Бенкс

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

@tyrabanks

Тайра Бенкс досить вибаглива в їжі, тому навіть найкращим шеф-кухарям складно їй догодити. Щоб не скандалити з працівниками ресторанів, модель носить у сумці кунжут та сіль, щоб приправляти страви на свій смак. 

Якщо мені подають бургер, а м'ясо в ньому прісне, то я дістаю пластиковий пакет із кунжутом та сіллю та приправляю його самостійно. 

Читайте також: Знаменитості розповіли, які страви вони просто ненавидять

Лаверна Кокс

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

@lavernecox

Багато дівчат, які дотримуються правильного харчування, знають, як складно дотримуватися режиму. Особливо складно з перекушуванням. Лаверна Кокос знайшла собі ідеальний вихід — хумус. Вона завжди носить його в сумочці, щоб підкріпитись у дорозі. 

Я просто не уявляю жодного дня без хумуса з кінзою та халапеньо. Просто мажіть туди часточку яблука, і ваше життя зміниться назавжди! 

Крістен Белл

Найнесподіваніші речі, які носять зірки у своїх сумках.

Актриса слідує прикладу Тайри Бенкс і всюди носить із собою морську сіль. Крістен зізналася, що без додавання цього інгредієнта вся їжа здається їй несмачною. 

Морська сіль робить їжу в рази смачнішою. Чоловік сміється з мене, але я не можу від неї відмовитися. 

А що дивного є у вашій сумочці?

Статті на тему