UA
RU

Найяскравіші hair-перевтілення зірок у 2019 році

Редагувати переклад
Немає кращого засобу від розбитого серця чи життєвих невдач, ніж нова стрижка чи колір волосся. Похід у салон символічно знаменує наступний етап. 

Теоретично легко прийти до свого стиліста з фотографією ідеального піксу або фарбою для волосся шаленого відтінку і зануритися в невідомість, але реальність представляє інший сценарій. Такі рішучі й сміливі на початку, опинившись на кріслі, ми починаємо зводити себе та майстри нескінченними питаннями, здійснювати «дзвінок другові» у пошуках підтримки, будувати плани на випадок непередбачуваних обставин, якщо не вийде так, як ми хотіли. 

Ми вирішили, що вам потрібна додаткова мотивація для такого відчайдушного кроку — добірка із найяскравішими трансформаціями зірок, які сталися вже 2019 року. Поїхали! 

Ешлі Тісдейл

Найяскравіші hair-перевтілення зірок у 2019 році-Фото 1

Американська актриса та співачка Ешлі Тісдейл, як і багато зіркових дівчат, вирішила поекспериментувати з відтінком волосся. Її вибір упав на такий модний останні роки millennial pink, але як тільки цей колір став аутсайдером у списку трендів нового сезону, Ешлі відразу повернулася на «бік світла». В якому відтінку вам подобається Ешлі Тісдейл більше?

Емма Стоун

Найяскравіші hair-перевтілення зірок у 2019 році-Фото 2

Якщо вас попросять назвати п'ять дівчат з рудим волоссям, то з ймовірністю 99,9% ви скажете ім'я Емми Стоун. І хоч акторка часто змінювала колір волосся, але в нас вона завжди асоціюватиметься з вогненно-рудою Олів Пендергаст з фільму «Відмінниця легкої поведінки». У січні на церемонії вручення премій Producer's Guild Award Стоун з'явилася у новому образі – з волоссям каштанового кольору. Ми були такі здивовані цій зміні, що, зізнаємося чесно, не одразу впізнали у цій суворій дівчині свою улюбленицю. 

Читайте також: ГІД ПО ЧІЛКАХ: ЯК ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР

Хіларі Дафф

Найяскравіші hair-перевтілення зірок у 2019 році-Фото 3

Зараз у житті Хіларі Дафф відбуваються разючі зміни, які, звичайно ж, відбилися і в її зовнішності. Нещодавно актриса і співачка народила другу дитину від свого бойфренда Меттью Коми. Нам здається, що вона захотіла відсвяткувати новий етап у житті походом у салон. З нього Хіларі вийшла зовсім іншою людиною — платиновою білявкою. До речі, зірка також розпрощалася з десятком сантиметрів волосся. 

Роуен Бланчард

Найяскравіші hair-перевтілення зірок у 2019 році-Фото 4

Роуен Бланчард, відома за роллю Вероніки Кілі з фільму «Злом часу», — людина, якій не страшні жодні маніпуляції стиліста. Актриса легко зважилася на коротку рвану стрижку з 60-х, якою свого часу підкорили світ Еді Седжвік та Одрі Хепберн. У дівчини далекосяжні плани на кінокар'єру, але ми маємо припущення, що й у світі моди вона залишить чіткий слід. Бережись, Міллі Боббі Браун! 

Читайте також: Зачіски-п'ятихвилинки НА КОЖНИЙ ДЕНЬ

Рубі Роуз
Найяскравіші hair-перевтілення зірок у 2019 році-Фото 5

Якщо ви не чули новин з модних полів, повідомляємо: у 2019 році сивина буде у тренді. Рубі Роуз наочно демонструє, як із темно-русявого можна перейти в синяво-сріблястий. Якщо ви не маєте сміливості зірки серіалу «Помаранчевий — хіт сезону», тоді спробуйте бальзам відтінку з ефектом сивини. На жаль, він старанно виконуватиме свої функції тільки на світлому волоссі. 

Статті на тему