UA
RU

Сара Джессіка Паркер пояснила причини ворожнечі з Кім Кетролл 

Редагувати переклад

І ось так просто все таємне стає очевидним. 

Сара Джессіка Паркер нарешті порушила тишу, і зважилася поговорити про свою ймовірну ворожнечу з колегою по серіалу "Секс у великому місті" - Кім Кетролл, пояснивши, чому акторка відсутня в її житті. 

Сара Джессіка Паркер пояснила причини ворожнечі з Кім Кетролл - Фото 1

Під час ефіру шоу Енді Коена "Watch What Happens Live" у понеділок 56-річна акторка зробила чесне визнання. Так, 65-річна Кетролл відмовилася від того, щоб знову з'явиться в ролі піарниці Саманти Джонс у серіалі "І просто так" через розлад у стосунках з Паркер. Ведучий був вражений тим, як творцям шоу вдалося обіграти відсутність Саманти в серіалі. 

"Актриса, яка грала цю роль, більше не втілює персонажа, але люди не пропадають із життя, коли тобі хочеться, щоб так сталося", - зазначила Паркер, відмовившись називати Кетролл на ім'я. 

Продовжуючи “Секс у великому місті” героїня Сари Джессіки Паркер спілкується з колишньою подругою, яка живе на іншому континенті, лише за допомогою повідомлень. 

«Я думаю, сюжетна лінія припускає, що дружба часом стикається з викликами, але завжди хочеться залишатися на зв'язку, бо інакше буде занадто боляче», — зауважила виконавиця ролі Керрі.

Сара Джессіка Паркер пояснила причини ворожнечі з Кім Кетролл - Фото 2

Сама Кетролл ніколи прямо не говорила про те, чому вона вирішила не повертатися в серіал, однак вона поставила "лайк" кільком твітам користувачів, які висловлювали свої власні теорії. 

У 2018 році Паркер розповіла виданню Пошта, що вона не мала розбіжностей з Кетролл. 

“Я просто висловила захоплення та подяку за роботу, яку вона проробила. Я все ще відчуваю”. 

Читай також: Блейк Лайвлі зробила перший публічний вихід після перерви на Тижні моди в Нью-Йорку 

До речі, Паркер зауважила, що вона так і не змогла подивитись більше двох серій "І просто так". 

Сара Джессіка Паркер пояснила причини ворожнечі з Кім Кетролл - Фото 3

Проте, актриса похвалилася, що вона таки встигла побачити прем'єрний епізод, у якому її екранний чоловік помирає після спортивних занять.  

Фанатов спантеличив той факт, що персонаж Паркер не стала дзвонити в 911, коли вона виявила свого чоловіка, що вмирає на підлозі, однак і цей момент Сара Джессіка роз'яснила. 

«Звичайно, вона зателефонувала до 911. Ви що не бачили людей, які рухалися на задньому плані? Це така зйомка, коли все довкола тебе ніби завмирає, але навіть це не може зупинити людину від допомоги комусь. Саме так має поводитися будь-який партнер — чоловік чи дружина”. 

Тим часом Сара Джессіка Паркер натякнула, що можливість появи другого сезону продовження "Сексу у великому місті" дуже велика, проте жодних подробиць актриса розкривати не стала. 

 

 

Статті на тему