UA
  RU

  Сара Джессіка Паркер прокоментувала чутки про публічну сварку зі своїм чоловіком

  Редагувати переклад
  Актриса різко відповіла на чутки про конфлікт зі своїм чоловіком.
  
  Сара Джессіка Паркер прокоментувала чутки про публічну сварку зі своїм чоловіком.

  Незабаром Сара Джессіка Паркер та її чоловік Меттью Бродерик відзначатимуть 22-у річницю спільного життя. Але цей привід трохи зіпсували чутки про те, що акторка та її чоловік влаштували публічну сварку на вулиці Лондона. Західний таблоїд National Enquirer попросив 54-річну зірку «Сексу у великому місті» прокоментувати цю ситуацію. Сара Джессіка Паркер виклала на своїй сторінці в Instagram свою відповідь і, судячи з манери його написання, актриса дуже розлютилася:


  Як завжди, за кілька днів до нашої з чоловіком річниці National Enquirer намагається сфабрикувати історію. Цього разу вона торкнулася чотирьох щасливих днів, які ми з Меттью провели у Лондоні. Не було ніякого крику в ресторані та на вулиці, не було конфронтації… Незважаючи на ваші нескінченні домагання та витрачені марно чорнило, ми наближаємось до трьох десятиліть любові, зобов'язань, поваги, сім'ї та будинку,

  — написала акторка у відповідь таблоїду.


  Читайте також: МИЛА ЙОВОВИЧ ВИЗНАЛАСЯ, ЩО ЗРОБИЛА АБОРТ

   

  Поряд зі скріншотом електронного листа, Паркер написала довгий текст, в якому наголошує на тому, що її сім'ю протягом більше десяти років переслідують папараці та поширюють різні чутки. Вона опублікувала цей пост під хештегом #tabloidharassment.


  Нагадаємо, що Сара Джессіка Паркер та Метью Бродерік зіграли весілля 19 травня 1997 року. У подружжя троє спільних дітей: 17-річний Джеймс і десятирічні близнюки Маріон і Табіта.

  Статті на тему