UA
RU

Сара Джессіка Паркер прокоментувала смерть друга та колеги з “Сексу у великому місті” 

Редагувати переклад
Для актриси смерть Віллі Гарсона була “нестерпною”. 
Сара Джессіка Паркер прокоментувала смерть друга та колеги з "Сексу у великому місті" - Фото 1

Коли минулого тижня стало відомо, що актор, який зіграв у культовому телесеріалі "Секс у великому місті" "радника" Керрі, помер, всі фанати логічно чекали на заяви від його найближчої подруги - Сари Джессіки Паркер. Поки всі тужили за непоправною втратою, актриса залишалася в тіні, і наполегливо мовчала. 

Але нарешті Паркер віддала шану Віллі Гарсону, опублікувавши кілька архівних знімків разом з актором, і написавши довгу посвяту. 

«Це було нестерпно. Іноді тиша теж заява. Тяжкості моменту. Туги та болі. Величини втрати понад тридцятирічної дружби. Справжня дружба — та, яка дозволяє ділитися секретами, бути частиною професійної сім'ї, це правда, концерти, поїздки, обіди, пізні телефонні дзвінки, спільна вірність батьківству, а також увесь біль та радість, що акомпанують тріумфам, розчаруванням, страху, люті та рокам. , проведеним на майданчику (найчастіше в квартирі Керрі), а також сміх пізньої ночі між і Керрі зі Стенфордом, і Сари Джессікі з Віллі”. 

56-річна Паркер описала, як сильно вона нудьгуватиме за зіркою “Білого комірця”, а також описала плани, як вона планує увічнити його останні слова, сказані їй. 

Сара Джессіка Паркер прокоментувала смерть друга та колеги з "Сексу у великому місті" - Фото 2

Читай також: Ешлі Олсен вперше за два роки з'явилася на червоній доріжці 

«Віллі. Я сумуватиму за всім у тобі. І програватиму наші останні моменти разом. Я перечитуватиму кожне повідомлення від тебе в останній день, і запишу, про що ми говорили під час останніх телефонних дзвінків. Твоя відсутність — кратер, який я заповню благословенням цих моментів і всіх, які мені ще належить згадати”. 

Закінчила своє послання акторка словами до сина Віллі - Нейтан. 

«Мої любов і глибока симпатія, і співчуття до тебе, дорогий Нейтан. Ти був і є світлом життя Віллі, і його найбільше досягнення - те, що він став твоїм татом». 

Нагадуємо, що Гарсон помер у віці 57 років у четвер через рак шлунка. За місяць до його смерті він приєднався до складу продовження “Секс у великому місті” на знімальному майданчику. 

Колеги Гарсона по телешоу, а також його син та близькі друзі миттєво написали про те, який це був удар для них, дізнатися про смерть Віллі. 

 

Статті на тему