UA
RU

Сара Полсон розповіла про свій роман із 78-річною актрисою

Редагувати переклад
Королева серіалів Райана Мерфі чи не вперше говорить про глибокі почуття публічно. 
Сара Полсон розповіла про свій роман із 78-річною актрисою-Фото 1

“Мій вибір щодо життя досить незвичайний”, — зізналася 46-річна актриса у 2017 році в інтерв'ю для видання Правкаговорячи зовсім не про свої появи у серіалі "Американська історія життя". Сара мала на увазі романтичні стосунки з актрисою Холланд Тейлор, з якою вона має велику відмінність у віці, а саме 32 роки. Обидві актриси неодноразово визнавали, що їх вражає реакція людей, переважно захоплення, на особливості їхнього кохання. 

“Я закохана в людину, яка набагато старша за мене, і людям це здається абсолютно приголомшливим і дивним. Для мене це найменш цікава частина мене”, - зізналася зірка “Сестри Ретчед". 

Це не завадило людям бути зачарованими приватною та шикарною парою, яка почала зустрічатися кілька років тому. Але ще у 2014 році Полсон розповіла про те, що вона залишається вільною та незалежною. 

"Я незаміжня. У мене немає дітей. Мій собака, який жив зі мною 17 років, помер. Я ніби одна. Тож мені подобається працювати з одними й тими самими людьми протягом чотирьох років», - розповів Полсон Джуліанне Мур щодо тривалої роботи над створенням серіалу "Американська історія жахів". “Мені подобається бачити гримерів та візажистів, які були на знімальному майданчику із самого початку. Мені подобається це почуття сім'ї на моєму робочому місці». 

До наступного року Полсон більше не була одна - актриса закохалася. Але це був справжній повільний роман, оскільки її кар'єра пішла швидкими темпами після того, як вона стала музою Райана Мерфі. 

Читай також: День святого Валентина: Ріанан приміряла образ Savage Х Fenty за 2 млн. доларів

У листопаді 2015 року Тейлор зізналася, що полягає у стосунках з жінкою, сказавши, що це «найпрекрасніше і найекстраординарніше», що сталося в її житті. Пізніше вона зізналася, що була «ошелешена» кількістю уваги, отриманої в результаті інтерв'ю. "Я - представник старшого покоління, і для мене досить дивно, як люди говорять про особисті речі будь-якого роду в пресі", - сказала вона. InStyle. "Для мене це неприродно". 

 

«Якби мій життєвий вибір мав би ґрунтуватися на тому, що від мене очікувалося від суспільства, це змусило б мене відчути себе справді як у смиренній сорочці, а я не хочу цього відчувати», — сказав Полсон. «Що я можу сказати абсолютно точно, то це те, що я закоханий, і цією людиною виявилася Холланд Тейлор». 

Справді, Сара Полсон і Холланд Тейлор настільки закохані, що багато щасливих родин і шалено окрилених пар могли б їм позаздрити. 

Хоча Полсон і Тейлор почали зустрічатись у 2015 році, насправді вони зустрілися за 10 років до цього на званому обіді. В той час Полсон зустрічався з актрисою Черрі Джонс, яка була на 18 років старша за неї, але Сара зізналася виданню Times, що навіть тоді подумала, що Тейлор була «ймовірно найвишуканішою і найкрасивішою жінкою, яку вона коли-небудь бачила». 

«Я не хотів закохуватися в людину, в яку закохався», - сказав Полсон журналу. «Але я гадаю, що людям цікаво те, що здається їм нетрадиційним. Люди бояться опинитися в ситуації, яка може бути неправильно тлумаченою чи неправильною на думку інших. Я ж хочу показати, що ніколи не треба боятися неприйняття чи засудження. Якщо це надихає когось ще, це може бути погано». 

Статті на тему