UA
RU

Секрет розкритий: Вікторія Бекхем їсть одну й ту саму їжу протягом 25 років

Редагувати переклад

Девід Бекхем розсекретив улюблену страву своєї дружини.

Девід Бекхем відкрив для себе нове захоплення - кулінарію та постійно ділитися своїми експериментами на кухні з шанувальниками. І будь-яка інша жінка зраділа, що її чоловік відповідальний за приготування їжі, але не Вікторія Бекхем. 

Секрет розкритий: Вікторія Бекхем їсть одну і ту ж їжу протягом 25 років.

У подкасті River Cafe Table 4 знаменитий футболіст розповів, що його дружина зовсім не підтримує його нове хобі і жодного разу не спробувала, що він готував. А все тому, що Вікторія вже 25 років віддає перевагу одній і тій же страві — рибі на грилі та овочам на пару. 

До їжі та вина я ставлюся дуже емоційно. Якщо я пробую щось нове, мені хочеться, щоб зі мною це спробував ще хтось. Але, на жаль, я одружений з Вікторією, яка останні 25 років їсть ту саму їжу. З того дня, як ми познайомилися, вона їсть лише рибу на грилі та овочі на пару і майже ніколи не змінює свій раціон,

- зізнався Девід.

Читайте також: Повернутися до витоків: біллі айліш знову змінила колір волосся

Тільки один раз ікона стилю захотіла побалувати себе і з'їла щось із тарілки Бекхема.

Востаннє Вікторія пробувала їжу з моєї тарілки, коли вагітна була дочкою Харпер. Я запам'ятав цей дивовижний момент, тому що з того часу подібного не траплялося,

- Згадує з гумором футболіст.

Схоже, кулінарія в сім'ї Бекхемів закладена на рівні ДНК, тому що старший син Бруклін також любить готувати і навіть запустив власне кулінарне шоу під назвою Cookin with Brooklyn.

 

 

Статті на тему