UA
  RU

  Секретна місія: Скарлетт Йоханссон та Колін Джост одружилися

  Редагувати переклад
  Актриса та комік побралися у травні 2019 року, а тепер, нарешті, зіграли весілля. 
  
  Секретна місія: Скарлетт Йоханссон та Колін Джост одружилися-Фото 1

  Скарлетт Йоханссон та Колін Джост офіційно сказали одне одного заповітні слова шлюбної клятви. Таємна церемонія пройшла у вихідні, а заявив про весілля знаменитих акторів аккаунт організації Харчування on Колеса Америка, яка бореться з голодом та ізоляцією серед людей похилого віку. 

  “Ми неймовірно схвильовані, і повідомляємо вам, що Скарлетт Йоханссон та Колін Джост одружилися на вихідних під час інтимної церемонії, на якій були присутні лише сім'я та кохані. Так сталося через ситуацію зі світовою пандемією COVID-19. Їхнє весільне бажання — допомогти тим, хто є вразливими. Тобто, дорослим людям, яких підтримує наша організація. Будь ласка, розгляньте можливість пожертвувань, щоб у такий спосіб привітати нову сімейну пару”.  

  Нагадуємо, що комік Джост та актриса Йоханссон побралися у травні 2019 року після двох років стосунків. Дворазова номінантка на "Оскар" показала своє заручне кільце з каменем 11 карат у липні, вийшовши на сцену Сан - Дієго Comic-Con, присвяченого прем'єрі, приквела фільму “Чорна вдова”. 

  Секретна місія: Скарлетт Йоханссон та Колін Джост одружилися-Фото 2

  Читай також: Дебютний вихід: Супермодель Карлі Клос вперше стане мамою

  У жовтні у рамках шоу Еллен Дедженеріс актриса розповіла, як Джост робив їй пропозицію у стилі Джеймса Бонда. 

  “Це було несподівано - він, виявляється, ховає від мене дуже багато. Він такий чарівний, дуже дбайливий та романтичний. Але так, це був для мене сюрприз. Навіть якщо ти все одно часом уявляєш, як усе це станеться, момент був дуже гарний”. 

  Для коміка це перший шлюб, а ось Йоханссон вже двічі була одружена. Вперше з вересня 2008 року по грудень 2010 року за актором Райаном Рейнольдсом, а з 2014 по 2017 рік — за журналістом Роменом Доріаком. В останньому шлюбі акторки народилася дочка Роуз Дороті. 

  У травні минулого року джерело повідомило виданню ЛЮДИ, що пара, яка публічно заявила про свої стосунки у листопаді 2017, об'єдналася на ґрунті схожого почуття гумору, а особливо любові до сарказму. 

  “Скарлетт подобається сарказм та швидкий розум Коліна. Вони поділяють пристрасть до їдкого гумору. Вони мають дуже багато спільного”.  

  Статті на тему