UA
  RU

  Сем Сміт поділився своїми оголеними фото, пропагуючи бодіпозитивізм

  Редагувати переклад
  Співак не побоявся виставити своє тіло на загальний огляд.
  Сем Сміт поділився своїми оголеними фото, пропагуючи бодіпозитивізм-Фото 1

  @samsmith

  У своєму обліковому записі в Instagram Сем Сміт опублікував знімок, де він стоїть в одній спідній білизні. Такий хід він зробив не просто для лайків — співак хотів закликати всіх своїх передплатників почати любити своє тіло, як це зробив сам.


  26-річний виконавець повідомив, що «нарешті потоваришував зі своїм розпухлим тілом». Пропагуючи тему бодіпозитивізму, він також виклав у stories кілька кумедних відео, де танцює напівоголений під пісню OMG Камілі Кабелло та Sorry Not Sorry Демі Ловато. Він закликав усіх своїх фоловерів приєднатися до нього.

  Читайте також: ЗІРКИ, ЯКІ ПІДТРИМЮЮТЬ БОДИПОЗИТИВІЗМ


  Нагадаємо, що на початку березня Сем Сміт зробив публічну заяву, в якій зізнався, що не відносить себе ні до хлопців, ні до дівчат, назвавши свій стан як «щось середнє». Також співак розповів про те, що у 12 років йому довелося зробити ліпосакцію і після цього він не міг прийняти своє тіло:

  У дитинстві я був дуже пухкий. З кожним роком ставало все гірше і гірше, у мене навіть груди були великі. Коли мені виповнилося 11 років, я пішов до лікаря. Я був настільки сором'язливий, що це впливало на мій настрій щодня. О 12-й я зробив ліпосакцію. Я був такий радий цьому! Хоча насправді це нічого не змінило. Я набрав вагу назад буквально за два тижні, тому що не міг правильно вибудувати раціон. Але бути 12-річною дитиною і зробити ліпосакцію це дуже непросто.

  Сем Сміт поділився своїми оголеними фото, пропагуючи бодіпозитивізм-Фото 2

  @samsmith

  Виконавець також згадав, що у 16 ​​років він страждав від того, що в його організмі був надлишок жіночого гормону (естрогену) через що почала рости груди. У підлітковому віці йому було нелегко впоратися з цим:


  Раніше, якщо я робив фотосесію у футболці, я тижнями морив себе голодом. Я вирішив припинити це. Намагатимусь полюбити своє тіло і перестань намагатись змінити свій живіт, стегна та ці вигини, які мої мама та тато подарували мені і які вони так люблять,

  - зробив висновок Сміт.

      

  Статті на тему