UA
RU

Як Бекхеми відсвяткували Великдень 2021 

Редагувати переклад
Вся сім'я у зборі - рідкісне явище у випадку Вікторії та Девіда Бекхемів. 
Як Бекхеми відсвяткували Великдень 2021 - Фото 1

Великдень — те одне з небагатьох свят, яке здатне зібрати всю сім'ю воєдино. У разі Бекхемів збирати доведеться багато родичів, адже Вікторія та Девід можуть похвалитися завидною кількістю дітей, а тепер ще й нових членів сім'ї. 

Католицький Великдень 2021 року один із найкрасивіших пар сучасності провів разом зі своїми чотирма дітьми, а також з нареченою старшого сина Брукліна — Миколою Пельтц. 

“Поєднання нашої сім'ї — найцінніший подарунок на Великдень. Ми так сильно за вам сумували, хлопці, і любимо вас обох неймовірно сильно”, — написала 46-річна сама Вікторія у соцмережах, виставивши милий портрет 22-річного Брукліна разом зі своєю 26-річною дівчиною. 

Акторка швидко відповіла своїй майбутній свекрусі: “Ми раді повернутися. Любимо вас неймовірно”. 

Також Бекхеми не забули зібратися разом заради сімейного портрета. На фотографії 46-річна Вікторія обіймає свого 18-річного сина Ромео, а молодша дочка Харпер Севен притискається до свого батька - 45-річного Девіда. 

Незважаючи на те, що Харпер надихнулася духом свята, і одягла на голову обруч із вушками великоднього кролика, які виявилися частиною тематичного костюма, її старші брати позували у звичайній одязі, а у Брукліна та 16-річного Круза на шиях красувалися однакові намисто. 

"Щасливої ​​Пасхи. Сім'я у зборі. Надсилаємо своє кохання всім у це прекрасне свято”, — написав Девід під фото своєї сім'ї. 

«Тато - найрадісніший. Зі святом усіх”, — пожартував уже у своєму акаунті Круз. 

Як Бекхеми відсвяткували Великдень 2021 - Фото 2

У свою чергу, визнаний модний дизайнер Вікторія Бекхем постаралася особливо виділити Ніколь, опублікувавши її знімок у себе на сторінці. Ми так сильно тебе любимо, Нікола Пельтц. Мила фотографія”. 

Вікторія також виставила кілька знімків свого чоловіка та молодшої доньки на день, наповнений щасливими спогадами. “Щасливий Великдень, модні кролики. Цілуємо вас і любимо”, — підписала фото колишнього гравця у футбол в обручі з кролячими вушками та їхньою дочкою Вікторія. 

Читай також: Бріджертони: У другому сезоні серіалу не буде герцога Гастінгса 

Нагадуємо, що 2021 рік стане особливим для старшого сина подружжя Бекхемів Брукліна, який ще влітку 2019 зробив пропозицію своїй тодішній дівчині Ніколі Пельтц. 

У пості, що повідомляє про радісну подію, він написав: “Два тижні тому я зробив пропозицію своєї родинної душі, і вона сказала “так”. Я найщасливіший чоловік на світі. Обіцяю бути найкращим чоловіком і батьком одного разу. Люблю тебе, дитинко”. 

Сім'я Брукліна також стала соромитися, і висловила свою прихильність до обраниці сина.  

«Ми не могли бажати для Брукліна більшого, ніж зустріти таку милу леді. Вона мила, добра, тепла і чудова - приголомшлива жінка. Здорово, що так усе склалося, що цього року Бруклін зустрів свою родинну душу та леді, з якою він хоче провести весь решту свого життя. Протягом цього часу ми всі відчували так багато невпевненості та все навколо здавалося сумним. Тож ми дуже раді і схвильовані”, — сказала Вікторія минулого року під час епізоду британського телешоу Лотарингія 

 
 

Статті на тему