Edit page title Сестра Періс Хілтон вагітна втретє
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтеся про - якісно, ​​дохідливо та цікаво. І що найголовніше – експертно – Марі Клер Україна.

Close edit interface
UA
RU

Сестра Періс Хілтон вагітна втретє

Редагувати переклад
Нікі Хілтон крок за кроком виконує свою мрію про багатодітну сім'ю.
Сестра Періс Хілтон вагітна втретє.

Instagram/@nickyhilton

Що потрібно для ідеального життя за мірками молодшої сестри Нікі Хілтон? Перше: вийти заміж за барона із мільйонним капіталом; друге: народити двох білявих доньок; третє: запланувати ще одну вагітність Так усе й сталося і днями знаменитість підтвердила своє «цікаве» становище. Про це перше повідомило видання New York Post.

Нікі Хілтон та її чоловік Джеймс Ротшильд у шлюбі вже сім років (весілля вони зіграли в Лондоні в липні 2015 року) і за цей час у пари з'явилася Лілі Грейс Вікторія, якій зараз 5 років і Теодора Мерилін, яка молодша за свою сестру на рік. Схоже, знаменита сім'я вирішила розбавити свій жіночий колектив хлопчиком, але поки що стать майбутньої дитини Нікі Хілтон не вказувала, як і термін на якому вона зараз перебуває.

Читайте також: Нік Джонас та Приянка Чопра вперше стали батьками завдяки сурогатному материнству. 

Цікаво, що тема дітей у суспільстві Хілтонів стала топовою. Минулого тижня Періс Хілтон у підкасті розповіла про те, що хоче дітей та «це одне з її головних пріоритетів». Вона заявила, що хотіла б народити близнюків. 

Статті на тему