UA
  RU

  Сестри Кардашьян-Дженнер закривають свої сайти та програми

  Сімейство Кардашьян-Дженнер вирішили закрити свої офіційні сайти та програми.
  
  Сестри Кардашьян-Дженнер закривають свої сайти та програми-Фото 1

  Під кінець року всі підбивають підсумки та будують плани на наступний рік, от і сестри Кардаш'ян-Дженнер зважилися на важливий крок – припинити роботу своїх сайтів та додатків. Причину закриття дівчини не пояснюють, лише дякують своїм передплатникам за безцінний досвід: 


  За останні кілька років ми мали неймовірний досвід спілкування з усіма вами через наші програми, але ми прийняли важке рішення більше не вести їх у 2019 році. Сподіваємося, що вам сподобалося бути разом з нами, так само, як і нам з вами, але ми з нетерпінням чекаємо на те, що буде далі,

  - повідомила Кім Кардаш'ян на своєму сайті.


  Кожна із зірок реаліті запустила свою програму, в якій ділилася лайфхаками, історія з життя та просто красивими знімками. Кім писала про красу, Кайлі демонструвала свої вміння у макіяжі, Хлоє та Кортні ділилися порадами щодо здорового способу життя та спорту. Кендал також вела свій сайт про моду, але вирішила припинити його існування ще минулого року.

  Читайте також: 10 ЗНАМІНОСТЕЙ, ЯКІ ВИРІШИЛИ СТАТИ ДИЗАЙНЕРАМИ

  На сайтах розміщувалося як безкоштовний, так і платний контент. Наприклад, щоб переглянути відео чи пряму трансляцію, необхідно було заплатити 2,99 долара на місяць.


  Сестри Кардашьян-Дженнер закривають свої сайти та програми-Фото 2

  @krisjenner

  Також у серпні дівчата закрили мережу магазинів DASH у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Майямі. Це був їхній перший сімейний бізнес, який сестри відкрили у 2006 році. Після 12 років існування представниці сімейства Кардаш'ян-Дженнер вирішили закінчити його функціонування, оскільки у кожної з'явився індивідуальний бренд, який вони активно розвивають.

  Читайте також: Знаменитості розповіли, які страви вони просто ненавидять

  Поки що немає офіційної інформації, чому сестри вирішили закрити свої сайти, але вони, як і раніше, будуть вести свої Instagram-сторінки.   

  Статті на тему