UA
RU

Шайя Лабаф розлучився з Маргарет Куеллі після звинувачень у насильстві 

Юна актриса не витримала тиску преси і покинула відомого актора. 
Шайя Лабаф розлучився з Маргарет Куеллі після звинувачень у насильстві - Фото 1

За повідомленнями преси, Шайа Лабаф та Маргарет Куеллі розлучилися через звинувачення в тому, що він жорстоко знущався з колишньої дівчини — виконавиці FKA Гілочки 

«Вони розлучилися у суботу. Вони просто знаходяться на різних етапах свого розвитку», - розповіло джерело. Люди. Анонім додав, що у центрі уваги Куеллі на даний момент – акторська кар'єра. 

Інше джерело повідомило будівлі, що Маргарет усвідомлювала, яку «негативну реакцію громадськості отримає за відносини з Лабафом в ході судового позову з FKA Гілочки".  

Нагадуємо, що дружина Ілона Маска звинуватила колишнього хлопця у сексуальному насильстві, побоях, нападах та заподіянні емоційних страждань. 

Шайя Лабаф розлучився з Маргарет Куеллі після звинувачень у насильстві - Фото 2

За повідомленнями видання Сторінка Шість ще на початку грудня 34-річний Лабаф і 26-річна Куеллі були помічені цілуючими в аеропорту LAX. Через тиждень папараці сфотографували їх разом на пробіжці в Лос-Анджелесі. Востаннє дует зняли вдвох у понеділок у штаті Каліфорнія, а також наступного дня після Різдва під час прогулянки. 

Читай також: Найцікавіші музеї світу, куди можна потрапити просто зараз

Ім'я Лабаф почало миготіти в заголовках таблоїдів на початку грудня після того, як FKA Twigs розповіла про те, якими були їхні стосунки з актором. Співачку підтримала австралійська композитор та виконавиця Обидва, яка додала, що Шайа і її хотів обдурити. Дівчина назвала зірку “Найп'янішого округи в патологічним брехуном, який намагався втягнути її в токсичні відносини.  

Шайя Лабаф розлучився з Маргарет Куеллі після звинувачень у насильстві - Фото 3

В електронному листі у відповідь на заяву газети Нові Йорк Час, яка й опублікувала скандальну історію, Лабаф написав: «Я не можу розповісти комусь про те, які почуття викликає у мене моя поведінка. У мене немає виправдань мого алкоголізму чи агресії — лише раціоналізація. Я багато років ображав себе та всіх навколо. У мене є історія заподіяння болю найближчим мені людям. Мені соромно за це і шкода тих, кого образив. Більше нічого не можу сказати». 

24 грудня адвокат актора повідомив журнал Різноманітність, що його підопічний бажає пройти «тривале стаціонарне лікування».  

Після стрімінгового сервісу Netflix видалив актора зі сторінки визнаних акторів. 

Представники Лабаф и Куеллі не відповіли на запит про коментарі. 

Статті на тему