UA
RU

Шакіра і Жерар Піке між розлуками

Редагувати переклад

Про це повідомило іспанське видання El Periodico.

Шакіра та Жерар Піке вирішили розлучитися після 11 років цивільного шлюбу. Причиною їхнього розставання стали систематичні зради відомого футболіста.

Шакіра та Жерар Піке на межі розлучення-Фото 1

Ця пара здавалася такою міцною і гарною, але життя внесло свої корективи у їхні стосунки. Як стало відомо, Шакіра та Жерар Піке за крок до розставання. На це рішення не вплинула навіть наявність двох спільних дітей.

Згідно з інформацією, що була отримана від інсайдера, який є близьким другом пари, знаменитості зараз переживають важкі години в стосунках і вирішили відпочити один від одного. Так, футболіст іспанської “Барселоні” переїхав до свого холостяцького помешкання, а Шакіра залишилася у будинку з дітьми.

Читайте також: Меган Маркл планує помиритися зі своїм батьком після того, як він переніс інсульт.

І хоча вони не зробили жодних громадських заяв, інсайдер стверджує, що причиною стали зради футболіста та постійні походеньки по нічних клубах з різними дівчатами.

Шакіра побачила Піке з іншою дівчиною, тому вони зібралися розійтися. Саме тому вона ухвалила рішення жити окремо. Ось чому вони віддалилися один від одного. Можливо, нічого страшного, але є те, що є,

- Сказавши інсайдер.

Нагадаємо, що Шакіра і Жерар Піке разом 11 років. Познайомилися вони на зйомках кліку Waka Waka. Вони так і зіграли весілля, але за цю годину у парі з'явилося два сини – 8-річний Мілан та 6-річний Саша.

Статті на тему