UA
RU

Шеннон Доерті руйнує голлівудські стандарти краси, публікуючи селфі без макіяжу 

Редагувати переклад
Зірка серіалу "Всі жінки відьми" пояснила, що вона хоче покінчити з нав'язаними стереотипами ідеальної зовнішності. 

Всі ми не раз чули, як селебріті, активісти та коучи закликають нас, жінок усього світу, відмовитися від необ'єктивних стандартів краси, переставши себе порівнювати з голлівудськими актрисами, моделями чи учасницями різноманітних конкурсів. “Бог створив вас такою, якою ви є. Любіть і приймайте себе”, — вони кажуть, але як багато жінок дійсно дотримуються цього заклику? Більшість все ще приходять до пластичних хірургів з фото Анджеліни Джолі, вимагаючи зробити собі такі ж губи, знімками Ірини Шейк, намагаючись добитися від фахівців допомоги в отриманні таких же соковитих форм, а інші, не надто рішучі, з тугою дивляться на фото Меган Фокс та інші "продукти приголомшливої ​​роботи хірургів". Коли ж жінки дійсно зможуть прийняти себе такими, як вони є — з їхніми недосконалостями та милими особливостями? 

Цим же питанням задалася акторка Шеннон Доерті, і закликала жінок починати ставати справжніми. 

50-річна зірка серіалу “90210” у неділю виставила в Інстаграм знімок без макіяжу, фільтрів та розповіла про токсичні стандарти краси, які все ще активно впроваджені у голлівудському середовищі. 

«Дивилася сьогодні фільми і зауважила, що в них було кілька жіночих персонажів, з якими я можу себе порівнювати. Знаєте, жінки без філерів, ботоксу, підтяжок обличчя. Жінки, які повністю прийняли свої особи та весь досвід, які вони демонструють. Я прожила життя і мені подобається те, що моя зовнішність відображає мій шлях. Я багато чого пережила, рак, звичайно ж, але ще багато іншого. Я пишаюся собою та приймаю себе. Нарешті”. 

Шеннон Доерті руйнує голлівудські стандарти краси, публікуючи селфі без макіяжу.

Акторка вперше діагностувала рак грудей у ​​березні 2015 року, і після дворічної битви було оголошено, що в неї почалася ремісія. Але у лютому 2020 року Доерті повідомила, що її рак повернувся і перейшов у четверту стадію. 

Читай також: "Пролітаючи над гніздом зозулі" як мотиваційне кіно. Чи чомусь історія про божевільний будинок, знята 46 років тому, бере нас за душу.  

Зірка «Зачарованих» завершила свою посаду, закликавши ЗМІ до поширення та вихваляння більш реалістичних зразків для наслідування. 

«Потрібно припиняти орієнтуватися на стандарти, які розповсюджують преса та Голлівуд. Я хочу бачити таких жінок, як я. Таких як ми всі”. 

Знамениті друзі Доерті явно погодилися на її думку. "Спасибі. Нам потрібно чути більше подібних речей», — прокоментувала Пауліна Порізкова, яка нещодавно заявляла про своє бажання виставляти контент без фільтрів, а також про проблему ейджизму в індустрії розваг. 

“Я згадую час, коли я відредагувала своє обличчя. Зараз у мене таке саме доросле обличчя, як у тебе. Люблю тебе, красуня”, - написала відома актриса Сельма Блер. 

Колега Доерті з серіалу "90210" Дженні Гарт додала в коментарі вогняних емоджі, а Сара Мішель Геллар, з якою Шеннон дуже близька, залишила аплодуючі смайли. 

Статті на тему